Posted in The Brands

Zlatou pavučinu anglické návrhářky Charlotte Olympia najdete v butiku The Brands

Zlatou pavučinu anglické návrhářky Charlotte Olympia najdete v butiku The Brands Zveřejněno 15. 12. 2016

Redakce portálu parizskaulice.cz měla již to potěšení v butiku The Brands kolekci unikátní obuvi vyzkoušet a pokochat se originalitou, kreativitou a vtipem designu, který je vskutku ojedinělý.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Návrhářka luxusní obuvi a doplňků Charlotte Olympia Dellal začala s navrhováním z lásky k módě a z nostalgie po dávno minulé éře kouzla starého Hollywoodu. Charlotte její vášeň přivedla do Cordwainers v Londýně, světově proslulé školy zaměřené na obuvnictví a doplňky, kde se mohla věnovat svým zájmům a současně si osvojit řemeslnou dovednost pro zhotovování fenomenální obuvi. Krátce po dokončení studia se Charlotte oddala své vášni a v lednu 2008 založila stejnojmennou značku se sídlem v Londýně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Charlotte Olympia tvoří své půvabné a pohodlné modely v současné módní linii. Ikonické styly jako Dolly s typickou „ostrůvkovou“ platformou, nezaměnitelné baleríny Kitty či psaníčko Pandora, vyrobené z netypického plexiskla, jsou v souladu s ženskou a hravou filozofií designu této značky. Všechny výrobky se ručně zhotovují v Itálii s použitím nejkvalitnějších materiálů a podešev každé boty je ozdobena charakteristickou zlatou pavučinou. Klasické rysy značky, jako leopardí potisk, ženskost a úchvatné použití barvy, se rychle staly ikonickým designem; prahnou po nich celebrity stejně jako elegantní dámy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Charlotte Olympia neustále rozšiřuje svou produktovou linii nejen o fascinující podpatky, ale i o celou škálou balerínek, kabelek a doplňků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jarní kolekcí Cruise 2017 pod názvem „Secret Garden“ oslavuje pak Charlotte Olympia přírodu v rozpuku. Zobrazuje krásnou hravou linii plnou květů, berušek, broučků či puntíků dodávající kolekci ten pravý jarní nádech.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto: Archiv firem; Lenka Čelinská