Posted in Nezařazené

Žhavé novinky z Pařížské 17

Žhavé novinky z Pařížské 17 Zveřejněno 28. 11. 2016

Hned po vstupu vás po pravé straně čeká nová runway kolekce pro jaro/ léto 2017, která vznikla pod taktovkou nově jmenovaného kreativního ředitele Saint Laurent, Anthonyho Vaccarella. Pod vedením Anthonyha Vaccarella od dubna 2016 si značka Saint Laurent upevňuje svou pozici vrcholného luxusu ve světě módy. Jak říkával i samotný Yves Saint Laurent: Chanel dal ženám svobodu, já sílu.“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V butiku Pařížská 17 objevíte široké spektrum kolekce ready to wear, ve které vás zcela jistě nadchnou šaty poseté hvězdami, černý bomber, kterému bude jen těžké odolat, nebo bavlněná trička, která z vás udělají rockovou ikonu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nechybí ani tradiční přehlídka módních doplňků. Těšit se můžete na nejnovější runway kousky z dílny A. Vaccarella nebo doplňky jakými jsou například kabelka Collége Monogram s ikonickou sponou YSL, klasické jehlové podpatky nebo oblíbené star tenisky. Nezapomeňte si povšimnout detailu na podpatku v podobě YSL, ten vás rozhodně přesvědčí o tom, že si tyto boty zkrátka musíte například pod vánoční stromek zakoupit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další novinkou butiku Pařížské 17 je francouzská ikona Givenchy. Její kreativní ředitel, nebojím se říci legendární, Riccardo Tisci, nám nabízí převážně černobílou kolekci, která jednoduše nemá chybu. Hned po vstupu do butiku mě zcela oslnily černé šaty rovného střihu s průsvitnými dlouhými rukávy. Měla jsem v tu chvíli zcela jasno o tzv. must have. Když k tomu navíc přidáte nízké černé boty s ostrou špičkou a jemně růžovou kabelku, vytvoříte outfit hodný skutečného vytříbeného vkusu a luxusu. V jednoduchosti je síla, to je důležité mít na paměti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud ale patříte mezi odvážné rebelky, pak černá sukně s horizontálními kanýry, bavlněným tričkem a velkým psaníčkem z vás tento typ ženy rozhodně vytvoří.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zde však nabídka nekončí. Módních doplňků značky Givenchy v butiku najdete více a to i těch barevných. Slova se lehce čtou, ale já vám osobně doporučuji najít si v předvánočním shonu čas a vkročit do světa skutečného luxusu a nechat se inspirovat krásou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto: Lenka Čelinská