Posted in Nezařazené

Zažijte prázdniny v Portugalsku

Zažijte prázdniny v Portugalsku Zveřejněno 11. 4. 2017

Objevte opravdový ráj pro děti i rodiče. Letní prázdniny se již nezadržitelně blíží, a proto je třeba začít přemýšlet, kam s dětmi vyrazíte. Ideální volbou pro vaši rodinnou dovolenou je výlet do „Kalifornie Evropy“ – Portugalska.

2

Martinhal Sagres Beach Family Hotel leží na jihozápadním cípu Portugalska, ve městě Sagres v oblasti Algarve. Díky svému umístění se Sagres těší teplému, avšak velmi příjemnému letnímu počasí, jelikož jej ovívají větry vanoucí od Atlantského oceánu. Není zde sice k vidění závratné množství historických památek, rozhodně to ale není na škodu. Je velmi pravděpodobné, že se vůbec nedostanete za brány hotelu. Nebudete to ani potřebovat.

Algarve, Western Portugal Lifestyles around Portugal

Hotel nabízí návštěvníkům luxusní ubytování v několika různých kategoriích – od prostorných apartmánů, umístěných v dosahu bazénu, přes designové domky s vlastními bazény až po přepychové vily, které vytvářejí dojem luxusní vilové čtvrti na předměstí.

5

Toto místo je zcela ideální pro rodiny, které chtějí trávit dovolenou se svými dětmi, ale rovněž mít čas sami na sebe. V areálu najdete jesle, které jsou připraveny pro hosty ve věku od 6 do 23 měsíců. Dále je zde dětský klub pro dvou – až pětileté, Fox Club pro šesti – až devítileté, Explorers’s Club pro děti od 10 do 14 let a pro ty nejstarší je tu Blast Club. K tomu si připočtěte dvě sportovní akademie, kurzy vaření či surfování, pikniky, honby za pokladem, velká dětská hřiště, projížďky na kole a další nesčetné množství aktivit, které jsou přitom navrženy tak, aby se jich mohla účastnit celá rodina.

4

Součástí hotelu je také Finisterra Spa, kde nabízí širokou škálu procedur, které vás vrátí zpět do kondice.

1

Jen v areálu však zůstat nemusíte. Aktivit mimo něj je celá řada, vyjížďky po mnoha zdejších cyklostezkách, projížďky v džípech, golf či výlety na moře, při kterých můžete pozorovat delfíny, rybařit nebo se potápět. Vaše děti tu čekají nezapomenutelné prázdniny a vy si je budete moci naplno užít s nimi i bez nich.

Vše toto můžete zažít s EXCLUSIVE TOURS – www.exclusivetours.cz

Foto: Archiv firem