Posted in Nezařazené

Zahrajte si s Louis Vuitton

Zahrajte si s Louis Vuitton Zveřejněno 29. 3. 2017

Hrát v kostky, rozdat si žolíky nebo si pohrát s klasickým jojem zní jako mimozemská činnost, kterou si pamatují už jen starší generace. Přitom právě při těchto aktivitách se lidé nejvíce sbližovali. Legendární francouzská módní značka Louis Vuitton nám krásu těchto dob znovu připomíná.

CARD AND DICE POUCHES

Poděkovat za to můžeme prozíravosti a moudrosti Gastona Louise Vuittona, sečtělého vnuka a sběratele všeho možného, věčně zvídavého muže, který si sám vyráběl vlastní společenské hry a nechal v prvních buticích své rodinné značky vystavit i různé dřevěné hračky.

Fusion Studio TIFF File

Hledáte-li skvělý dárek, který vrátí zpět dobu večerního posezení u partičky karet, pak rozhodně zajděte do butiku Louis Vuitton, kde několik těchto klasických her najdete.

Fusion Studio TIFF File

Dokonalé zpracování, tak typické pro značku Louis Vuitton, se dokonale hodí k odlehčené atmosféře a poklidu, který v současnosti tolik postrádáme. Krabičky z plátna Monogram skrývají hrací kostky a balíčky karet s logem značky, kožené hrací žetony, jojo a dokonce i plyšového medvídka Louise umně sešitého metodou patchwork z kousků kůže. Hrát si je také cesta, co říkáte!

Yoyo_Roy_CH

Foto: Archiv firem