Posted in Beauty

Vyzkoušejte přírodní omlazení pleti pomocí vlastní krevní plazmy

Vyzkoušejte přírodní omlazení pleti pomocí vlastní krevní plazmy Zveřejněno 4. 6. 2018

Stárnutí pleti, její dehydratace a tvoření vrásek je nekonečné téma, které se týká bez výjimky každého z nás. Jak získat výrazně mladší pokožku pomocí neinvazivního zákroku a přírodních látek? Vsaďte na proceduru, jež pracuje s vlastní krevní plazmou a tudíž je zcela bez rizika.

Plazmaterapie

Rozhodnete-li se pro omlazení pokožky krevní plazmou, v Klinice a institutu estetické medicíny Asklepion se vám bude věnovat nejzkušenější tuzemský tým dermatologů, který zároveň používá nejkvalitnější technologie pro zpracování plazmy. Navíc se od něj dozvíte další účinné postupy, jak omladit svou pleť.

Co dokáže?

Plazmaterapie je určená pro oblast obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou, kde efektně regeneruje a omlazuje pleť, zlepšuje její kvalitu, postupně startuje produkci kolagenu a elastinu, vyhlazuje jemné vrásky, urychluje hojení ran a účinně oddaluje známky stárnutí. Dobře však poslouží i k revitalizaci vlasových kořínků a využívá se i v ortopedii, plastické chirurgii, očním, sportovním a rehabilitačním lékařství.

Jak probíhá procedura?

Nejprve se odebere krev, z níž se odstředí plazma, která je pomocí speciální technologie obohacena růstovými faktory z krevních destiček, někdy i kyselinou hyaluronovou. Takto upravená plazma je následně jemnou jehlou aplikována do kůže, jež se předem potře znecitlivující mastí. Zákrok netrvá déle než 30 minut a vzhledem k tomu, že se jedná o tělu vlastní látku, nehrozí žádné vedlejší účinky nebo alergie.

Proč Asklepion?

Plazmaterapii nabízí více zařízení, někdy však úprava odebrané krve neprobíhá zcela odborně, což se projevuje aplikací prázdné plazmy – a ta nemá zcela žádný účinek. To je v Asklepionu vyloučeno díky speciálnímu systému, jenž určuje přesnou koncentraci omlazujících krevních buněk. Právě díky tomu dochází k viditelným výsledkům.

Kyselina hyaluronová na pomoc

Plazmaterapie se často kombinuje s omlazujícími účinky kyseliny hyaluronové, o níž jste si mohli přečíst zde. Výživná kyselina se stará o postupně ubývající hydrataci v našem těle, a jedná se tak o další přírodní látku, která skvěle funguje a nenese žádné riziko. Mezoterapie obohatí pokožku řidším typem kyseliny hyaluronové. Podobně jako plazmaterapie pak viditelně omlazuje pokožku, vyhlazuje ji a zvyšuje její kvalitu i odolnost naprosto přirozenou cestou.