Posted in Nespresso

VYCHUTNEJTE SI DOUŠEK LÉTA S DVĚMA KÁVAMI NESPRESSO, KTERÉ SI SKVĚLE ROZUMÍ S LEDEM

VYCHUTNEJTE SI DOUŠEK LÉTA S DVĚMA KÁVAMI NESPRESSO, KTERÉ SI SKVĚLE ROZUMÍ S LEDEM Zveřejněno 6. 6. 2017

Není nic jednoduššího, než si připravit vlastní ledovou recepturu za pomoci snadného postupu skládajícího se ze tří kroků, který vymysleli kávoví experti v Nespresso tak, aby perfektně spojoval lahodnou ledovou kávu s vodou či mlékem.

Pro přípravu ledové varianty Nespresso využijte následující postup:
KROK 1
Do velké sklenice přidejte 3 extra* velké ledové kostky (90 g ledu nebo 7 obvyklých kostek ledu).

KROK 2
Přelijte dávkou espresso** (40 ml) z kapsle Intenso on Ice nebo Leggero on Ice.

KROK 3
Nápoj doplňte 90 ml studené vody nebo studené mléčné pěny (přibližně 6 polévkových lžic).

——————————————————————

Rady od odborníků z Nespresso:
* Při použití velkých kostek ledu zůstane váš nápoj déle studený, jelikož se rozpouští pomaleji.
** Milovníci intenzivních káv mohou recepturu upravit a vlít dvě ristretto dávky (2 x 25 ml) připravené ze dvou kapslí Intenso on Ice nebo Leggero on Ice a získají tak intenzivnější chuť.


Intenso on Ice a Leggero on Ice jsou první směsi Nespresso, které byly speciálně namíchané, aby vyhovovaly svým aroma servírování za studena. Intenso on Ice je tělnatá káva s obilninovými a kakaovými tóny a intenzivním závěrem, ve kterém vynikne její silné pražení. Pokud si ji připravíte jako Intenso on Ice Macchiato, odhalí jemnou krémovou texturu a sušenkové tóny. Jako kontrast bude působit Leggero on Ice připravená jako černá ledová káva. Nabídne delikátní, ovocně citrusové tóny s dlouhotrvajícím aroma a plné tělo s krémovou texturou. Pokud ji připravíte jako Leggero on Ice Macchiato, rozvinou se v ní chlebové tóny a velmi mléčná a sladká chuť.


Na oslavu uvedení Intenso on Ice a Leggero on Ice Nespresso přináší také Touch Travel Mug cestovní hrnek v limitované edici s lesklým bílým povrchem a moderním modrým grafickým vzorem, který je sladěný se vzorem kapslí. Touch Travel Mug za 590 Kč je nezbytným doplňkem pro ty, kteří si chtějí vychutnat svou ledovou kávu i na cestě, jelikož dokáže nápoj udržet studený (či teplý) po dlouhou dobu.
Objevte nové možnosti přípravy kávových receptur a vychutnejte si léto opravdu naplno. Intenso on Ice a Leggero on Ice budou dostupné po omezenou dobu do vyprodání zásob v Nespresso Boutiques po celém světě a také prostřednictvím Nespresso Clubu a na www.nespresso.com od 5. 6. 2017.
Cena za 10 kapslí: 124 Kč

Foto: Archiv firem