Posted in Nezařazené

Vlasové podzimní trendy, které nám diktují světové značky

Vlasové podzimní trendy, které nám diktují světové značky Zveřejněno 19. 10. 2015

Ofina na bok

Velmi oblíbená ofina sčesaná na stranu je vhodná pro téměř všechny typy obličeje. Na přehlídkách Giambattista Valli, Rochas a Balmain byly zřejmě jednou z nejméně problematických účesů za poslední dobu. Jednoduchost se zkrátka vyplatí a to jak časově, tak vizuálně.

Nízký cop

Cop se od minulých let dostal od temene hlavy k šíji. Sofistikovaný a neobvyklý cop jsme mohli vidět na přehlídkách Michael Korse, Dior a Carolinu Herreru, která nízký cop svázala metalickou pevnou stuhou.

Drdol trochu jinak

Horečka sedmdesátých let se dostala i ke kadeřníkům četných designérských domů Chanel, Diane von Furstenberg i Hermés. Ať už drdol sepnutý na asijský způsob hůlkou, nebo banánový drdol, všechny tyto úpravy účesů evokují tehdejší aristokratickou francouzskou společnost, která měla za cíl vypadat především sofistikovaně.

Kožené doplňky

Od čelenek přes stuhy po gumičky. Letošním vlasovým doplňkům vedla kůže na plné čáře. Neváhejte tedy vyzkoušet po vzoru Fendi řasenou koženou čelenku či koženou mašličku v copu z módního domu Tanya Taylor.

Nečekané spojení

Účes se dvěma pramínky, které se sejdou uprostřed, vedly především na přehlídkách Matthew Williamson, Valentino a Guy Laroche. Romantický a zároveň svěží twist dodáte spletením těchto pramínků do úzkého pleteného copánku.

Foto: Vogue.co.uk; Facebook.com