Posted in Nezařazené

Víte, jak vypadá zima v Kalifornii?

Víte, jak vypadá zima v Kalifornii? Zveřejněno 14. 11. 2016

David Hockney používá paletu harmonických a čistých barev, které odráží čas strávený jím v Los Angeles. Stejně tak tomu je i designu kolekce Escada Cruise 2017.

3

Slunce a lesklý povrch vody z pláten klasika pop-artu kreativní ředitel ESCADA Daniel Wingate přeložil do jazyka módy a ztělesnil je v bohatých odstínech růžové, modré a zelené. Musíme podotknout, že se mu tento počin vskutku zdařil. 

4

Potisky na materiálech připomínají jemné květinové malby v akvarelu. Divadelní rukávy na rozevlátých halenkách přidávají objem, a měkké volánky tvoří z celé kolekce ESCADA Resort 2017 velkou rozvlněnou hladinu.
6
Stálým zdrojem inspirace jsou pro Wingata archivy značky ESCADA – hedvábné topy a kombinézy s hlubokými výstřihy na zádech a mašlemi vzdávající hold historii módního domu. V matově zelených šatech ESCADA podobného střihu, herečka Kim Basinger v roce 1998 získala Oscara za nejlepší ženský vedlejší výkon za roli ve filmu L. A. – Přísně tajné. Zdá se, že se samotné Město andělů stalo maskotem nové kolekce. Vy se ale nemusíte bát kalifornské slunce obléknout i v sychravé zimě pražských ulicí.
5
Foto: Archiv firem