Posted in Nezařazené

Vévodkyně z Cambridge Kate zazářila v šatech Dolce&Gabbana

Vévodkyně z Cambridge Kate zazářila v šatech Dolce&Gabbana Zveřejněno 26. 10. 2015

Kate logicky dává ve svém stylu přednost elegantním modelům, protože to tak vyžaduje královský protokol, který výstřednosti nijak neodpouští. Nicméně musíme uznat, že elegance v podání vévodkyně rozhodně není nudný. Jejím posledním a velmi pozitivně hodnoceným kouskem jsou šaty z dílny Dolce&Gabbana. Kate tyto úcvatné přesně padnoucí krajkové fialové šaty oblékla na setkání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem a jeho ženou, které se odehrálo v rámci státní návštěvy Londýna.

Catherine, Duchess of Cambridge attends a creative industry event to celebrate cultural collaboration between the UK and China at Lancaster House in London, Image: 263353372, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Corbis
Vévodkyně Kate v šatech Dolce&Gabbana

Kate vedle Williama jen zářila. K šatům zvolila klasické lodičky stejné barvy a v ruce držela decentní psaníčko, které bylo adekvátní dané situaci. Je skvělé, že Kate nijak takovýto model nepřeplácá výraznými šperky, protože krajka je sama o sobě naprosto dostačující. Od této dámy se můžeme rozhodně učit.

Foto: Profimedia.