Posted in Móda Versace

Versace Resort 2019: Feministická medúza je zpět

Versace Resort 2019: Feministická medúza je zpět Zveřejněno 8. 6. 2018

„The eternal symbol of power — the Medusa — represents the independent woman whose allure is oh so strong. Especially today,“ tak zněl oficiální statement labelu Versace ke kolekci Resort 2019.

Power Dressing

Donatelle se poslední sezony opravdu skvěle daří a jasným důkazem jsou skvostné kolekce, které si libují v trendech ve znamení více je více a v opulentním a extravagantním mixu 80. a 90. let. Je to prostě DNA italské značky, jež se aktuálně zaměřuje na power dressing, divoké printy a vytouženou logománii.

Idea Medúzy

Celá kolekce Resort 2019 byla vytvořena s ideou medúzy. Neznamená to však, že byly symbolickým logem posety všechny modely. Důraz zůstal spíše na jejím významu. Medúza nemusí nikomu nic dokazovat, je bohyní noci, nebojí se postavit se za svou pravdu. Attitude založený na ženském empowermentu nejde nemilovat.

Trendy nadčasovost

Donatella už s feministickými idejemi pracovala dříve, v jedné z  minulých kolekcí se objevily nápisy Equality, Power či Courage a v nezávislé osvětě, kterou si díky skvostným modelům můžete vážně užít, stále pokračuje. Kolekce je vskutku dokonalá. Návrhářka se ujala aktuálních trendů po svém a vznikly naprosto současné designy, jež spojují podstatu Versace se streetwearem. Docílila tak (perfektně navrstvených) outfitů, které svou přirozeností aktuální trendy značky hravě strčí do kapsy. Prohlédněte si všechny looky z kolekce Resort 2019 v naší galerii.