Posted in Nezařazené

Večeře v oblacích

Večeře v oblacích Zveřejněno 28. 8. 2019

Romantika nejen při západu slunce, parádní gastronomie a trocha adrenalinu. Takové jsou tři nezbytné pilíře stále oblíbenější atrakce, pro kterou se již vžil název Večeře v oblacích nebo také Dinner in the Sky. A protože k dokonalosti nezapomenutelného hodování až padesát metrů nad zemí je třeba nádherných kulis, není divu, že právě v Praze je tato akce tak mimořádně úspěšná. V září se tam proto vrátí hned třikrát.

Letos vzáří bude Večeře voblacích probíhat hned ve třech víkendových termínech, z čehož první se bude konat bude od 5. do 8. záříStejně jako vminulých letech bude Večeře voblacích umístěna vRiegrových sadech na Vinohradech, odkud je překrásný výhled na historické centrum města. Termíny na samém sklonku léta byly stanoveny na dobukdy je již stabilní počasí a nehrozí letní bouřkyŠpatné počasí je nakonec to jediné, co můžromantický vjem pokazit. 

Praha má zpohledu hostů i další velkou výhodu – při srovnání sostatními evropskými metropolemi je tu Večeře voblacích cenově nejvýhodnější. Jen pro představuobědy stojí od 1 740 korun a cena běžné večeřzačíná na 3 120 korun. Večeře při západu slunce vyjde na 3 795 korun.  

A jak večeřči oběd voblacích probíhá? Dvaadvacet hostů usedne kolem prostorného stolu na speciální pohodlná křesla, ke kterým je každý připásán bezpečnostními pásy. Poté je plošina vyzdvižena do vzduchu, kde šéfkuchař servíruje buď tříchodový oběd nebo o jeden chod bohatší večeři. K tomu se podává sklenka bublinek a posléze bílého ččerveného vína. 

Večeře voblacích přitahuje vposledních letech pozornost početné klientely gurmánů a milovníků zážitků. Jedinečný zážitek Dinner in the Sky se pořádá ve čtyřiceti zemích světa a zúčastnily se jej už desítky tisíc hostů. Pravidelnýúčastníkem Dinner in the Sky je třeba monacký princ Albert schotí či dubajský princ. VPraze si výjimečnou atrakci vyzkoušel Karel Gott, manželé Gabriela a Petr Koukalovi, Aleš Háma a desítky dalších celebrit.  

Na stránkách prague.dinnerinthesky.cz je možné zakoupit dárkové poukazy či si zarezervovat konkrétní termíny.