Posted in Móda

Vánoční tipy: Nejlepší kosmetické dárky 

Vánoční tipy: Nejlepší kosmetické dárky  Zveřejněno 19. 12. 2019

Nevíte, co dát své drahé polovičce, kamarádce, sestře, sestřenici nebo třeba tchýni k Vánocům? Kosmetika je u většiny žen sázka na jistotu. Ale co vybrat? Kosmetických produktů je tolik, že pokud vám dotyčný neřekne konkrétní přání, můžete se cítit poměrně ztraceni. Co když vyberete špatný odstín, nevhodný produkt nebo značku? Proto jsme tu my, abychom poradili, co pod stromečkem určitě udělá radost.

Vánoční řasenka

Řasenka je produkt, který v dnešní době používá drtivá většina žen. Dokonce i ty, které se obvykle nelíčí. Proto ji dát i dostat jako dárek je prostě výhra. Pokud nechcete mít starosti s balením dárků, sáhněte třeba po roztomilé, ale praktické miniatuře řasenky BADgal BANG! od Benefit Cosmetics. Ta je totiž už připravena k darování, díky svému vánočním obalu a jmenovce.

Báze pod makeup

U spousty kosmetických produktů je problém ten, že jako dárek jsou nevhodné kvůli odstínu. Pokud chcete darovat makeup nebo třeba pudr, je správný odstín skutečně tou nejpodstatnější informací. Navíc každá značka má své vlastní odstíny a své vlastní pojmenování. Jak to vyřešit? Hlasujeme pro nákup báze pod makeup! Ty jsou povětšinou bez odstínu v jedné variantě. Skvělou volbou je ikonická báze THE Porefessional, která je bez olejů, pleť nijak nezatěžuje, dá se použít jak pod make-up, tak i na něj během dne. Je bez zabarvení a je jedničkou v zakrývání pórů a mastné pleti.

Štětce

I když to není přímo kosmetika, štětce udělají radost každé kosmetické maniačce. Používáme je totiž každý den. Chybu neuděláte štětcem samostatně baleným nebo super sadou. Doporučujeme nezapomínat na štětce na obočí, které často v menších sadách chybí. Na jedné straně perfektní štětec a na druhé praktický kartáček!

Praktické paletky

Tvářenka, rozjasňovač a bronzer v jednom? To není žádná vzdálená budoucnost. Například paletky Babe on Board nebo Cheeky Camper jsou ideální na cestování a v jednom balení najdete tři různé produkty, z kterých si určitě vybere každý. Navíc vánoční balení je prostě dokonalost.