Posted in Nezařazené

Vánoce ve stylu Chateau Mcely

Vánoce ve stylu Chateau Mcely Zveřejněno 20. 12. 2017

Všechny dárky je  možné zakoupit v e-shopu, kde zájemci najdou ručně míchanou přírodní kosmetiku MCELY BOUQUET, pobytové, gurmánské a lázeňské zážitkové dárkové certifikáty, originální dárky z kolekce princezny Nely i knihy Jima a Inéz Cusumano či hedvábné šátky. Pro ty, kteří nestačí objednat dárky včas přes zásilkovou službu, mcelský Ježíšek přijede do Prahy, do spřízněného hotelu Klárov, v termínech 15., 20. a 23. prosince, aby předal poslední předem objednané dárky. Takže skvělá zpráva pro ty z nás, kteří každoročně řešíme Vánoce na poslední chvíli!

Mezi vánoční bestsellery patří Omlazující noční sérum z růží, Ochranný mateřídouškový balzám na ruce a Meduňkový pleťový balzám.

Novinkou pro letošní Vánoce je Vánoční Discovery kolekce (obsah: Ochranný mateřídouškový balzám na ruce 10 ml, Sedmikráskový tělový olej 30 ml, Šípkovo medový peeling 10 ml a Růžové tonikum 30 ml v ceně 1 580 Kč).

Tipem Chateau Mcely jsou DÁRKOVÉ KOLEKCE určené k vytvoření domácích lázní v soukromí vlastní koupelny.

Při nákupu kosmetiky MCELY BOUQUET nad 3 000 Kč dostanete kosmetiku ve speciální vánoční dárkové krabici, a jako dárek získáte Mátovo-vanilkový balzám na rty ze speciální limitované edice.

Při nákupu kosmetiky MCELY BOUQUET nad 5 000 Kč bude kosmetika opět v dárkové vánoční krabici a těšit se můžete na bonus v podobě Balzámu z bílé čokolády.

Při nákupu kosmetiky nad 11 000 Kč bude voňavá zásilka v dárkovém balení navíc s novou Vánoční Discovery kolekcí (obsah: Ochranný mateřídouškový balzám na ruce 10 ml, Sedmikráskový tělový olej 30 ml, Šípkovo-medový peeling 10 ml a Růžové tonikum 30 ml v hodnotě 1 580 Kč).

Darovat můžete i dárkový certifikát, ať již klasicky tištěný či v elektronické verzi. Mezi nejoblíbenější certifikáty přitom patří:

Zimní pobyt na Chateau Mcely – noc se snídaní v pokoji Superior v ceně 3 500 Kč pro dvě osoby

Večeře pro gurmány – labužnický zážitek ve vyhlášené restauraci Piano Nobile v ceně 3 980 Kč pro dvě osoby

Peněžní kredit na čerpání služeb – ideální volba pokud si nejste jisti výběrem.

All inclusive balíček – dokonalý odpočinek včetně tříchodové večeře a odpočinku v lázních v ceně od 13 420 Kč

Aby čekání na Ježíška bylo příjemnější, v průběhu celého adventu a Vánoc je možné vyzkoušet speciální vánoční masáž v lázních MCELY BOUQUET SPA  pro období od 1. 12. 2017 do 1. 1. 2018  „VÁNOČNÍ ČOKOLÁDOVÉ OPOJENÍ“ 60 minut / 2 390 Kč.

Jemný mandarinkový peeling nohou odstraní odumřelé vrstvy pokožky a zanechá ji sametově hladkou. Směs vzácných olejů s výtažky z bylin pokožku vyživí a hydratuje. Na úvodní peeling naváže 60minutová celotělová masáž výživným Čokoládovým balzámem, která pomůže k regeneraci pokožky těla. Dokonalý adventní zážitek umocní lahodný čaj a domácí zámecké cukroví.

Strávit zde můžete i poslední den v roce. Pro oslavu příchodu Nového roku je k tomu jako stvořená Silvestrovská Latino Show – večer volně inspirovaný Latinskou Amerikou, její gastronomií, hudbou, kulturou a tanci.

Tak, co už máte vybráno? My rozhodně ano!