Posted in Nezařazené

Úvod milánského módního týdne patřil značce Gucci

Úvod milánského módního týdne patřil značce Gucci Zveřejněno 25. 9. 2015

Publikum se usadilo na bambusové židle stojící na bohatě zdobeném koberci, kterému vévodili růžovo-černí hadi. Molo bylo opticky rozděleno pomocí barevných paravanů, které hodně napověděly o samotné přehlídce.

Druhá kolekce designéra Alessandra Michele v italském módním domě Gucci potvrdila jeho inovativnost a ukázala milánským molům zcela novou visáž. Geek-Chic styl kombinovaný s klasickými kabelkami a doplňky Gucci tvořil perfektní harmonii s celou náladou kolekce. Ikonická červeno- zelená se mnohokrát promítla do několika kousků z rafinovaných krajek a hedvábí, které by se mohly stát novodobou vizitkou tohoto domu. Květované potisky všech možných designů vystihly do puntíku trend příští sezóny s lehkou náladou discohrátek a módou sedmdesátých let.

Jen některé modelky, omluvte můj osobní názor, připomínaly postavu ze seriálu Ošklivka Betty. Nejsem si jistá, že taková žena by uchvátila srdce jakéhokoli muže. Pozornost na sebe rozhodně strhne, ale v případě módy je to docela škoda, protože samotný outfit zcela zanikne. Nicméně hra s leskem byla famózní a doplňky v této kolekci musí chtít nosit každá žena.

Foto: Facebook.com/Gucci