Posted in Nezařazené

Účinná pečující značka Perricone MD v Česku

Účinná pečující značka Perricone MD v Česku Zveřejněno 6. 11. 2019

Na český trh konečně přichází americká značka pečující a dekorativní kosmetiky PERRICONE MD. Beauty, kterou miluje Gwyneth Paltrow, Charlize Theron, Uma Thurman i vévodkyně Meghan, je přímo nabitá vitamíny, antioxidanty, kyselinou hyaluronovou, peptidy a dalšími blahodárnými ingrediencemi. 

V nabídce najdete kompletní řadu účinných přípravků péče o pleť, odličovací řadu, hydratační, anti-age, ale také jedinečné pečující make-upy či rozjasňovače.  Mezi absolutní bestsellery Perricone MD patří anti-aging péče z řady High potency classics nebo jedinečné omlazovací kolekce Cold Plasma. Kdo řeší problémy s unavenou pletí a pigmentovými skvrnami bude nadšený rozjasňující péčí Vitamin C Ester. Dekorativní kosmetika Perricone MD zase dokonale podtrhne krásu a současně pečuje o výživu vaší pleti, jíž dodává vše potřebné.

Už více než dvě desetiletí je Perricone MD holistickým, třístupňovým systémem péče o pleť a tělo. Skládá se ze stravy, esenciálních doplňků stravy a kosmetických přípravků o pleť s jedinečnými látkami, jejichž účinek je podložen rozsáhlými klinickými a spotřebitelskými studiemi.

Přípravky jsou bohaté na antioxidanty a živiny, které si naše tělo přirozeně vytváří. Protože je tělo rozpozná jako své vlastní, výsledky jsou zaručeny. Nejdůležitějším kritériem odborníků Perricone MD při vývoji je účinnost –přípravky musí fungovat.

Značku Perricone MD založil roku 1997 dermatolog a nutriční specialista Dr. Nicholas Perricone, světově uznávaný odborník na zdravé stárnutí. Dr. Perricone je autorem několika bestsellerů New York Times a držitelem více než stovky amerických a mezinárodních patentů v oblasti léčby poškozené pleti a systémových onemocnění.

Velkou fanynkou produktů Perricone MD je i světoznámá moderátorka Oprah Winfrey, v jejíž úspěšné show se doktor objevuje jako host pravidelně už od roku 2004. Často se proto o kosmetice Perricone mluví jako o tajemství krásných tváří hollywoodských hvězd. „Mým cílem je znaky stárnutí léčit jako nemoci, ne pouze zakrývat problémy,“nastiňuje Dr. Perricone svůj přístup.

Produkty jsou k dostání na notino.cz,  už brzy se ale síť prodejců rozšíří.