Posted in Nezařazené

Tropické jaro v Dolce&Gabbana

Tropické jaro v Dolce&Gabbana Zveřejněno 21. 3. 2017

Pražský butik Dolce&Gabbana vám představuje novou kolekci pro sezonu jaro/léto 2017 s názvem TROPICO ITALIANO, jejíž hlavní myšlenkou je přiblížení skutečné podstaty značky a jejích designérů. Důležitý je v ní osobní styl, který přetrvává, nikoli chvilková móda a sezónní trendy.

1

Kolekce zahrnuje symboly každodenního italského života – náboženství, barvy, jídlo, květiny, rodinu atd. Celou linií prostupuje ironie v podobě zdobených „hotelových“ pantoflí, folkloristických korunek, obuvi s LED žárovkami, pizza motivů, kabelek ve tvaru bubnů, pyžam s potisky zmrzliny.

4

Jasnou hvězdou mezi doplňky v kolekci jaro/léto 2017 je kabelka Lucia. Její sofistikovaný a elegantní styl s rafinovanými detaily je doplněn unikátní kovovou sponou ukrytou v kůži. Tento luxusní doplněk je dostupný v klasické verzi, ve verzi hladké telecí kůže a ve speciálních verzích hadí a krokodýlí kůže.

2

Pokud preferujete kabelky s netradičními potisky, výšivkami, dekoracemi, pak ty s ovocnými doplňky vás nenechají bez povšimnutí. Je libo ananas, banán nebo meloun? Dolce&Gabbana vaše sny plní.

3

To samé platí i o botách, na kterých se ovoce vyjímá stejně designově jako na kabelkách.

6

V butiku Dolce&Gabbana objevíte nový mimořádně netradiční styl, který z vás udělá skutečnou módní ikonu.

7

Foto: Archiv firem