Posted in Nezařazené

Tory Burch představila druhou sportovní kolekci

Tory Burch představila druhou sportovní kolekci Zveřejněno 3. 12. 2015

Tory je pravděpodobně návrhářkou, která se zařazuje mezi nejaktivnější propagátory sportovního stylu. Vytváří kolekce na jógu, tenis, běh a golf tak, že se ve své jedinečnosti a střihu vymykají typickým sportovním oděvům. I když se v dnešní době snaží spousta značek proniknout do světa sportu, Tory má výhodu ve svém jedinečném konceptu cestovatelky, která miluje cizí kultury, umění a čerpá inspiraci po celém světě.

Tory Sport Spring 2016
Tory Sport Spring 2016

Výběr barev zůstává více méně stejný. Zářivě bílou prosvětlují “čučavé” barvy jako oranžová, modrá, červená a žlutá, které dodávají modelům správný kosmopolitní vzhled. Nechybí také colourblocking a jemné potisky, které ze sportovní kolekce dělají spíše ready-to-wear. Novinkou a inovací v americkém módním domě je zaměření na materiály, které jsou většinou voděodolné a ultra lehké.

Tory Sport Spring 2016
Tory Sport Spring 2016

Zkrátka a dobře, funkčnost potkává módu s velkým sortimentem legínů, šortek a módních triček, tepláků, ale i plavek s raketami na pozadí, které ukazují, že i sportovní móda může být také tak trochu ironická. Duhované batohy a ledvinky zase cílí především na mladší publikum a dodává vzhledu příjemný dotek zábavy.

Zdroj:WWD, Archiv firem