Posted in Nezařazené

Tory Burch plánuje investice do digitálu a Louis Vuitton směřuje do Rio de Janeiro

Tory Burch plánuje investice do digitálu a Louis Vuitton směřuje do Rio de Janeiro Zveřejněno 17. 12. 2015

Zástupci značky Louis Vuitton –  v čele s kreativním ředitelem Nicolasem Ghesquière – potvrdili datum a místo, kde proběhne další přehlídka kolekce Cruise. Do svých diářů si zapište 28. květen a místo Rio de Janeiro. Značka Chanel s Karlem Lagerfeldem vyrazí 3. května na Kubu do jejího hlavního města a Alessandro Michele s Gucci zůstane v Evropě a to konkrétně v Londýně, kde jisto jistě zazáří 2. června.

Nicolas Ghesquière

Velké změny se v poslední době dějí snad v každém velkém módním domě. Návrháři odcházejí a nové týmy přicházejí. Móda se z tiskových médií přesouvá na internet a hlavně sociální sítě. Značky, které vždy měly jen a jen úspěch, zaznamenávají propady (Prada, Burberry) a naopak stálice jako Gucci vsadili na interního designéra, který značku posunul na absolutní vrchol. Svět se zkrátka mění a to i ten módní.

Poslední převrat se stal u Tory Burch, která stovce svých zaměstnanců nadělila výpověď. Důvodem není zrušení pracovních míst, ale výměna lidí na těchto pozicích. „Je to o přijímání lidí s těmi správnými dovednostmi pro danou pracovní pozici,“ řekl zdroj od Tory Burch portálu WWD. Tory Burch chce příští rok zcela reorganizovat svoji firmu. Chce se více soustředit na investice do digitálního světa a technologiím směřující více direktivně na zákazníky.

Foto: Facebook.com / Louis Vuitton, Tory Burch