Posted in Beauty Móda

Top 3 neinvazivní procedury, po nichž vaše pleť omládne!

Top 3 neinvazivní procedury, po nichž vaše pleť omládne! Zveřejněno 24. 5. 2018

Toužíte po mladší pokožce a rozhodli jste se s tím něco udělat? Máme pro vás tipy na 3 procedury, jež vám zajistí mladistvou pleť. Vybírali jsme neinvazivní ošetření, z nichž si vybere každý. Tak čemu dáte přednost, laseru, injectoru nebo chemickému peelingu?

Procedura: FOTONA Dynamis Pro

Způsob: Laser

Laserová metoda je vskutku populární, tak proč rovnou nevyzkoušet nejmodernější typ výkonného laseru? Skrývá se pod názvem FOTONA Dynamis Pro a slibuje efektivní lifting a mladší vzhled, k čemuž napomáhají rovnou čtyři druhy laseru. Kolagenová vlákna budou maximálně stimulovaná a výsledek vás ohromí i v létě. Co je na tom nejlepší? Nemusíte se bát bolesti a už vůbec ne jizev. 

Jak účinkuje

Čtyři lasery aktivně působí v hluboké, střední, a samozřejmě i v povrchové vrstvě kůže. Procedura navíc probíhá z vnější i vnitřní strany tváře. Omlazující efekt překvapí svou intenzitou a zcela jistě zaujme vyplnění problematických nosoretních vrásek, které často doprovází úsměv a spojují právě nos a rty prohlubující se vráskou.

Průběh procedury

Před zákrokem je na pokožku aplikován anestetický krém. Poté čtyři lasery započnou omlazovací proces, který trvá zhruba 40 minut. Na ošetření si do Asklepionu můžete zajít po celý rok a je vhodný pro všechny fototypy. Nástavec FOTONA Smootheye umožňuje ošetření okolí zvenku, ale i zevnitř, tedy nitroočně. Díky aplikaci dvěma způsoby je pak vypnutí mnohem výraznější. Laser FOTONA neumí zázraky jen na tváři, ale zaměřuje se i na problematické partie, jako jsou stehna, břicho a hýždě, kde dochází k redukci tuku a zpevnění pokožky.

Výsledek

Liftingový efekt nedoprovází žádné nepříjemné projevy jako bolest nebo jizvy a není třeba žádné rekonvalescence, tak se jen můžete radovat z nového looku. V následujících šesti týdnech je pak efekt ještě viditelnější, protože se tvoří nová, pružnější vlákna. Kombinace laserů přináší rozmanité výsledky a můžete těšit na opravdu radikální omlazení, vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek. Pevnější a jemnou pleť si nebudete moct vynachválit. Vedlejším efektem a velkým bonusem je rozhodně fakt, že zmizí žilky, pigmentace a projevy akné!

Procedura: Kyselina hyaluronová

Způsob: Injekční jehla, injector

Hit jménem kyselina hyaluronová má svou opěvovanou pozici zcela právem. Jedná se o přírodní látku, která se běžně nachází v lidském těle a stojí za hydratací pokožky a mladistvým vzhledem. S přibývajícím věkem se však vyskytuje v našem těle méně, pleť bledne a tvoří se vrásky. Proto je ideálním způsobem dát pokožce novou dávku kyseliny hyaluronové injekční aplikací. Ta pozastaví projevy stárnutí a zmírní jeho projevy.

Jak účinkuje

Hloubková hydratace pleti, neboli mezoterapie, pracuje s řidším typem kyseliny hyaluronové, která je aplikována do obličeje, krku, dekoltu nebo do hřbetu rukou. Aktivní látky tak proniknou do hlubších vrstev kůže, jejíž hydratace, vypnutí a kvalita je poté jasně viditelná. Zázračná kyselina se také používá jako výplňový materiál v procesu odstraňování vrásek – hlavně v oblasti očí, nosu, úst nebo při zvětšení rtů. Řeší i povadlé kontury obličeje, tedy pokleslé tváře a koutky, a zbaví vás i ustupující brady.

Průběh procedury

Bolestivého zákroku se nebojte, tomu předchází krém s anestetickým účinkem, jímž bude pokožka znecitlivěná. Vital Injector dostane několika jehličkami kyselinu hyaluronovou na místo určení, které zvolí dermatolog. Následně se vyplní vrásky, jiný defekt a nebo se jednoduše zhydratuje celý obličej.

Výsledek

První známky zlepšení uvidíte okamžitě po proceduře. Pozitivem kyseliny hyaluronové je skutečnost, že na sebe postupně váže vodu, a tak uvidíte nejlepší efekt za měsíc. Toužíte-li po co nejdokonalejším efektu, zkombinujte ošetření s aplikací botulotoxinu. Případné začervenání zmizí do 48 hodin a jako prevenci proti otokům se doporučuje místo aplikace ledovat.

Procedura: Chemický peeling

Způsob: Aplikace na pokožku

Chemický peeling se stal naprostým hitem v dermatologii a slibuje obnovenou a výrazně omlazenou pleť. V klinice Asklepion kombinují nejkvalitnější značky s více účinnými metodami pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Zkušení dermatologové se zaměřují na peeling na bázi kyseliny glykolové a sklízí velký úspěch.

Jak účinkuje

Efektem chemického peelingu je projasnění pokožky, stárnoucí pleti se dostává mladšího vzhledu a dochází i k vyhlazení jemných vrásek. Metoda je rovněž účinná pro osoby s problematickou pletí. Procedura totiž pomáhá zmírnit jizvy po akné, rozšířené póry a celkově příznivě funguje na mastnou pleť. Chemický peeling napomáhá i ke zjemnění pigmentových skvrn a nejčastěji je prováděn v oblasti obličeje, krku, dekoltu, ale i na hřbetu rukou či zádech.

Průběh procedury

Ošetření trvá jen chvilku, samotný zákrok zabere pouhých pár minut. Nejprve se zvolí, zda se jedná o povrchový, středně hluboký nebo hluboký peeling a to následně určí délku působení a koncentraci ve výši 15%, 40% nebo 70%. Látka se aplikuje speciálním štětcem a nechá se několik minut působit a poté je neutralizována a šetrně odstraněna z pokožky. Kyselina glykolová uvolní povrchovou kůži a ta se začne odlupovat, aby dostala prostor obnovená, mladistvá pokožka.

Výsledek

Na chemický peeling si klidně zajděte i v létě, jen pak musíte používat opalovací krém s faktorem 50+, abyste se vyhnuli podráždění a pigmentovým skvrnám. Proceduru je vhodné opakovat podle doporučení dermatologa. U někoho postačí jedna až tři návštěvy, problematičtější pleť uvítá dlouhodobou terapii. Po chemickém peelingu si kromě mladistvé pleti užijete i vyšší účinek kosmetických produktů. Zatoužíte-li po výraznějším výsledku, můžete proceduru kombinovat s faceliftem nebo laserovou rejuvenací.