Posted in Nezařazené

Tony Awards 2015: Krása červeného koberce

Tony Awards 2015: Krása červeného koberce Zveřejněno 9. 6. 2015

Každá taková událost je zcela zásadní a významná pro luxusní módní značky, které najdete rovněž na Pařížské ulici. Nejvíce rób bylo od značky Zac Posen, jejíž návrhář byl osobně všemu přítomen. A instagram se opět prohýbal pod tíhou množství fotografií z této výjimečné noci.

Róby od amerického módního návrháře Michaela Korse oblékly Taylor Schilling a Hilary Rhod. Šaty byly stejného střihu a velmi odvážné, nicméně obě dámy vše pojaly elegantně a vkusně.

Stále krásná a velmi přitažlivá herečka a zpěvačka Jennifer Lopez vsadila na dominantní modrou róbu z italského módního domu Valentino. Jennifer pro změnu působila velmi elegantně až cudně, což pro ni není příliš typické, nicméně velmi pozitivní.

Manželka slavného oscarového herce Toma Hankse Rita Wilson překonala čerstvě rakovinu prsu a nutno podotknout, že vypadá úžasně. Na slavnostní večer ji oblékl Tom Ford a šaty z ní vytvořily hvězdu večera, která se jistě stane inspirací pro mnoho žen bojující s touto zákeřnou nemocí.

Nejzářivější šaty jednoznačně oblékla Ruth Wilson, která zvolila ostře růžovou róbu. Další jemný letní odstín a super krátkou délku šatů zvolila modelka Kendall Jenner z dílny Calvin Klein.

Slavnostní večer, který sice patřil muzikálům, se neobešel bez módních ikon, mezi které bezesporu patří Anna Wintour, kterou čím dál tím častěji doprovází její překrásná dcera Bee Shaffer oplývající mimořádným vkusem.

V poslední době se muži nechávají stále více a více zarůst a volí trend zálesáků. O tom, že jde skutečně o aktuální trend, dokázal i zpěvák Sting, jež se nechal zarůst natolik, že nebýt jeho manželky, málokdo by ho ten večer vůbec poznal.

Foto: Profimedia.cz