Posted in Nezařazené

To nejlepší z Resort kolekcí podle redakce parizskaulice.cz

To nejlepší z Resort kolekcí podle redakce parizskaulice.cz Zveřejněno 20. 6. 2016

Fendi Resort 2017

Kolekci nechybí pestrost, i když pouze v podobě vzorů. Barevnost je strohá, ale to z modelů vytváří absolutní unikátnost, eleganci a jistotu nositelnosti. Vyberte si jednu barvu, do té se oblékněte a staňte se hvězdou na módním poli. Naše redakce z kolekce vybrala 3 modely, kterým bychom snadno podlehly. Pruhovaná červená sukně kombinovaná s úžasnou kabelkou a boty stejného odstínu je úchvatná. Černé šaty s výrazným detailem v podobě kostkované látky vložené do středu šatů nemají chybu. Modrá pruhovaná sukně s vázáním vás rovněž musí nadchnout stejně jako nás. Celou kolekci najdete ZDE.

fendi

Dior Cruise 2017

Návrháři Lucie Meier a Serge Ruffieux nám nabízí i skrze streamingu celému světu další kolekci vytvořenou bez vůdčího jména inspirovanou šatníkem dam z vysoké společnosti poválečných let. Kolekcí prochází touha po cestování, průzkumu a objevování. Na látkách najdeme africké potisky, bohaté výšivky i květinové vzory. Nechybí tradiční kabelka Lady Dior, ani luxusní kotníčkové boty. Kolekci Dior podlehneme vždy, ale přeci jen jsme vybrali tři modely, které nás nadchly nejvíce. Celá kolekce ZDE.

dior

Gucci Cruise 2017

Alessandro Michele představil Gucci Resort kolekci 2017 v londýnském Westminster Abbey, která opět nezklamala a ukázala jedinečnost. Alessandro neztratil ani v této kolekci svůj snadno čitelný rukopis. Nechybí lesk, barevnost, výrazné motivy a nádech let 70. a 80. Do módy nám Michelle vrací úzké podkolenky, které ale umí nosit jen skutečný stylový odborník. Nás naprosto nadchly puntíkové šaty, kabát s květinami, dlouhé šaty připomínající „cibulák“. Celou kolekci najdete ZDE.

gucci

Louis Vuitton Cruise 2017

Brazilský idealismus a Rio de Janeiro – to jsou dva výchozí body kolekce Louis Vuitton Cruise 2017. Kolekce je nabitá vitalitou, energií, multikulturalismem, svobodou, urbanistickým futurismem a romantismem – tedy všemi aspekty dynamiky tohoto inspirativního města. Elegantně střídmé šaty ilustrují novou aerodynamickou siluetu. Prostřihy na kalhotách prodlužují siluetu. Sukně s luxusní výšivkou vypadají, jako kdyby si je žena oblékla ve spěchu, tak, jak se zahaluje plážovým ručníkem. Šaty nás opravdu nadchly. Jsou jedinečné a originální. Černý overal rovněž zapal do našich fantazií. Celá kolekce ZDE.

louis vuitton

Boss Resort 2017

Jason Wu ví, co je ženská krása a rád ji podtrhuje. Elegance, střídmost, jednoduchost, ale naprostá zajímavost z ní jen vyzařují. Černá v kombinaci s jemně růžovou nemá chybu a my bychom rádi v těchto modelech potkávali řadu žen v Pařížské ulici, aby české ženy konečně získaly punc vkusnosti.

boss

Bottega Veneta Resort 2017

Kabáty, kabáty a zase kabáty. Dominantou této řady jsou rozhodně kabáty klasického střihu jedné barvy. Střihově tyto kabáty musí padnout každé ženě a na ní už je jen zvolit ten správný odstín. Celá kolekce ZDE.

bottega veneta

Foto: Archiv firem