Posted in Nezařazené

Tipy pro DOVOLENKOVou NÁLADu V ŠATNÍKU od značky Escada

Tipy pro DOVOLENKOVou NÁLADu V ŠATNÍKU od značky Escada Zveřejněno 21. 4. 2016

Pro středomořský styl vsaďte na námořnický trend. Je velice elegantní a univerzální a především stále in. Modrá, červená, bílá jsou ikonické barvy, bez kterých se již staří námořníci neobešli. Pro chladné večery zvolte bílý kabátek, nezapomeňte kalhoty do zvonu a k nim tričko, jak jinak než pruhované. Ani džínovina není zakázaná a halenka se šněrováním a bleděmodrým šátkem vytvoří dokonalý letní outfit.

escada 1

escada 6

 

Pokud plánujete dovolenou na jihu Francie nebo v překrásném italském městě Florencii, pak do kufru přibalte pár vysoce elegantních kousků, které z vás udělají hotovou femme fatale. Aby jste navíc ukázala svůj smysl pro módu, vsaďte na výrazné barvy jako žlutou, azurově modrou a přidejte k nim výrazné motivy.

escada 2

escada 5

Patříte mezi turisty, kteří rádi vyrážejí objevovat krásy Asie? Pak preferujte pohodlné, dobře padnoucí a funkční oblečení, které může být zároveň elegantní a krásné. Když obdivujete přírodu, zvolte zelené odstíny. Pokud budete vyhledávat dech beroucí chrámy, vybírejte bílé oblečení.

escada 3

escada 4

Doba dovolených je skutečně za dveřmi. Nenechávejte nic na poslední chvíli, ať máte široký výběr a jste hvězdou pláží i večerních procházek po kolonádách.

foto

Foto: Escada