Posted in Beauty

Tip: Čisticí řada značky Sensai, ULTIMATE

Tip: Čisticí řada značky Sensai, ULTIMATE Zveřejněno 31. 3. 2020

Zamilujte si novou čistící řadu japonské značky Sensai, ULTIMATE Cleansing Saho – Soak & Release.

Rituál, který povznáší každodenní očištění pleti. Okamžik, kdy vaše pleť bude zahalena do hebkosti. Nejprve aplikujte ULTIMATE THE CLEANSING OIL, který jemně odstraňuje nečistoty a make-up a zanechává pleť sametově jemnou. Zároveň probouzí vaše smysly. Poté naneste jemnou ULTIMATE THE CREAMY SOAP v podobě nadýchané pěny. Aplikace za pomoci čistícího kartáčku odhalí vaši pleť a zanechá ji dokonale čistou a hedvábnou. Produktová řada ULTIMATE obsahuje speciální směs „Sakura Eternal Complex“, jejíž účinky působí na viditelné známky stárnutí a dodávají pleti pevnost a jas.

THE CLEANSING OIL

ULTIMATE THE CLEANSING OIL, jeho jemná textura je šetrná k pokožce a zároveň ji zanechává dokonale čistou. Bohatě esenciální olej snadno odstraňuje make-up. Pro čistou, svěží a plně hydratovanou pleť. Olej se snadno aplikuje a očistí vaši pleť, aniž by ji vysušil. Rituál, kdy vaše pleť opět bude přirozeně krásná a jemná.

THE CREAMY SOAP

ULTIMATE THE CREAMY SOAP, další krok k očištění pleti inspirovaný rituálem japonského čajového obřadu. Při kontaktu s navlhčeným jemným čistícím kartáčkem se konzistence změní na jemnou pěnu, která odstraňuje nečistoty do hloubky a odhaluje vaši přirozenou krásu.

THE MICRO LOTION

ULTIMATE THE MICRO LOTION, průzračná jako pleťová voda a zároveň obohacující jako olej s revitalizujícími účinky s mikronizovaným olejem .Při kontaktu s pletí se promění z osvěžující lehké pleťové vody na bohatě hedvábné mléko s obsahem oleje. Sakura Eternal Complex v kombinaci s hydratujícími účinky Koishimaru Silk EX, působí na viditelné známky stárnutí a zanechává pleť vyváženou a dokonale připravenou na další kroky jedinečného rituálu.