Posted in Nezařazené

TIFFANY PŘEDSTAVILO BLUE BOOK 2016

TIFFANY PŘEDSTAVILO BLUE BOOK 2016 Zveřejněno 19. 4. 2016

Tiffany uspořádalo gala event k uvedení nové kolekce Blue Book 2016, která představuje nejúchvatnější šperky světa. Ve slavné budově Cunard Building na Manhattanu uvítalo Tiffany 300 významných hostů a celebrit, premiéru nádherných šperků si nenechaly ujít hvězdy červeného koberce jako Reese Witherspoon, Diane Kruger, Jessica Biel, Naomi Watts a Eve Hewson.

Naomi-Watts,-Reese-W_3809s

Celý večer byl inspirován názvem letošní kolekce kreativní ředitelky Francescy Amfitheatrof – The Art of Transformation, a byl kaleidoskopem barev, hudby a tance. Opulentní výzdoba připomínala jeden z náhrdelníků z „Modré knihy“ 2016 složený z 3000 diamantů.

Esperanza-Spalding-a_3813s
Esperanza Spalding

„Naše legendární diamanty a úchvatné šperky z kolekce Blue Book rozzářily noc,” řekl Frederic Cumenal, výkonný ředitel Tiffany & Co. „Ztělesňují slavné dědictví značky Tiffany, a jsou poctou nejvzácnějším zázrakům přírody, které představuje vysoké šperkařství v inovativním designu.” 

Eve-Hewson-at-the-la_3814s
Eve Hewson

Zážitek z nejvzácnějších diamantů a drahokamů světa umocnila hudba a taneční performance, i večeře připravená Brycem Shumanem, šéfkuchařem známé michelinské restaurace Betony. Koktejly si hosté vychutnali za doprovodu jazzových tónů v podání držitelky čtyř ocenění Grammy Esperanzy Spalding nebo slavného umělce Lea Musikera. Noc pak roztančila krásná DJ Kiss.

Jessica Biel
Jessica Biel
Naomi Watts
Naomi Watts
Reese Witherspoon
Reese Witherspoon

Foto: Archiv firem