Posted in Nezařazené

Tiffany oslavuje 130. výročí ikonického zásnubního prstenu

Tiffany oslavuje 130. výročí ikonického zásnubního prstenu Zveřejněno 19. 1. 2016

„Když zakladatel značky Charles Tiffany v roce 1886 Tiffany® Setting představil, dal nám nejen nejznámější symbol pravé lásky, ale také trvalou připomínku výjimečné kvality diamantů a jejich zpracování,” říká Caroline Naggiar, marketingová ředitelka Tiffany & Co. „Jak lépe oslavit 130. výročítohoto mistrovského díla než vzdát poctu jeho tvůrcům.”

V kampani jsou představeni opravdoví mistři řemesla, kteří ručně brousí a tvoří každý prsten podle jedinečné tradice dokonalé kvality, stejně jako tomu bylo před 130 lety. Tiffany zdůrazňuje, co odlišuje jejich Tiffany® Setting od ostatních zásnubních prstenů s korunkou, a připomíná budoucím nevěstám (a jejich snoubencům), že Tiffanyho striktní měřítka kvality nepřijímají 99.96% diamantů používaných ve
šperkařském průmyslu, a jeho výjimečné standardy přesahují obvyklá kritéria 4C (Tiffanyho páté „C“ je tzv. Presence, což je měřítko posuzující zářivost, lesk a rozptyl světla každého diamantu).Vizuály ke kampani mají nadpis I WILL, za kterým následuje citace lidí, kteří se s hrdostí a nasazením podílejí na vzniku ikonického diamantového zásnubního prstenu, jehož výroba může trvat až rok.

Citace se objevují spolu s prstenem Tiffany Setting a černobílými fotografiemi, na kterých slavný fotograf Martyn Thompson zachytil ruce šperkařských mistrů, jak ikonický prsten vyrábějí. Režisér Keith Ehrlich natočil ke kampani krátká videa ukazující mistry při práci, doprovázená jejich autentickým komentářem.Tito experti říkají, že je pro ně ctí pracovat s tak vysoce kvalitními diamanty. Tiffany je nakupuje v surovém stavu, aby byl zajištěn etický původ z prověřeného dolu. Pro zachování integrity celého procesu je pak většina kamenů broušena přímo u Tiffanyho v supermoderních výrobních prostorách.

Pokud chcete skutečně vyznat své partnerce lásku, pak vsaďte na tuto ikonu, která vám jistě zajistí dlouhé a pevné manželství. Za takový prsten to rozhodně stojí.

Foto: Archiv firem