Posted in Nezařazené

Tiffany & Co. v nové kampani vsadil na mládí

Tiffany & Co. v nové kampani vsadil na mládí Zveřejněno 4. 8. 2017

Podzimní kampaň je přitom prvním velkým úkolem pro nového kreativce této tradiční šperkařské značky. Reed Krakoff do ní obsadil mladé vycházející hvězdy současného showbyznysu. Kampaň pojmenovaná There’s Only One oslavuje touhu po sebevyjádření a vyzdvihuje jedinečnost. Z tohoto důvodu šperkařský dům sáhl po šestici výrazných osobnostech.

Ve světle drahocenných šperků se hřejí zpěvačky Janelle Monáe a Annie Clark, která vystupuje pod jménem St. Vincent. Tyrkysu svoji duši zaprodali také herečka Elle Fanning, model David Hallberg, modelka Cameron Russell či Zoe Kravitz, která se věnuje hudbě, modelingu, ale i herectví. Okouzluje nás například v seriálu Sedmilhářky.

Kampaň nafotili módní fotografové Inez & Vinoodh. Tato dvojice nizozemských fotografů (Inez Van Lamsweerde a Vinoodh Matadin) fotí pro módní časopisy, zvěčňuje reklamní kampaně a prezentuje se i samostatnými uměleckými díly. Nás v kampani asi nejvíce baví americká zpěvačka, tanečnice a performerka Janelle Monáe. Tato jednatřicetiletá kráska nás v minulosti okouzlila svými pánskými kreacemi a mladá generace je současně po právu vnímá jako svoji ikonu .

Skvělou osobností je pro Tiffanyho také Elle Fanning. Dřívější dětská hvězda vyrostla ve velkou herečku a právě nyní na ní můžete vyrazit do kina na snímek Sofii Coppoly Oklamaný. Elle se zde ocitá v reprezentativní společnosti Nicole Kidman, Kirsten Dunst či Colina Farrella.

Mladí a plní elánu nejsou jen ambasadoři podzimní kolekce, ale i šperky samotné. Líbí se nám zejména jejich vrstvení a kombinace různých barev kovů. U jednoho skvostu tak rozhodně nezůstanete!