Posted in Nezařazené

Tiffany & Co. představuje kolekci Tiffany City HardWear a odhaluje kampaň s Lady Gaga

Tiffany & Co. představuje kolekci Tiffany City HardWear a odhaluje kampaň s Lady Gaga Zveřejněno 26. 4. 2017

Krásné vizuály kombinují černobílé a barevné fotografie Lady Gaga a ikonickou Tiffany Blue® barvu. Opravdová Newyorčanka a stylová ikona Lady Gaga, známá svojí nekompromisní ženskostí a originalitou, v krátkém filmu popisuje celoživotní vášeň pro značku Tiffany a její vlastní kreativní cestu k sebevyjádření. Celá kampaň vznikla ve spolupráci s legendární Grace Coddington.

LADY GAGA IN WHITE SPREAD_CITY HARDWEAR

“Miluji kolekci Tiffany City HardWear, protože je jiná a elegantní – ale ne tak, jak byste čekali. Myslím, že je jako já – taky jsem trochu jiná,” říká Lady Gaga. “Pro mě je Tiffany naprosto ikonická značka, která ale nepřestává posouvat hranice a neustále se vyvíjí.”

Nová kolekce City HardWear v sobě nese sílu a energii moderní ženy a industriální duši města New York, ve kterém moderní rebelové kombinují vysokou módu a street style. Výrazné, architektonicky čisté šperky jsou inspirovány unisexovým náramkem z roku 1971 z Tiffanyho archívů. V kolekci jsou náušnice, prsteny a náhrdelníky z 18kt zlata a ze stříbra.

LADY GAGA IN BLACK SPREAD_CITY HARDWEAR

Kolekce Tiffany City HardWear dorazí do obchodů celosvětově 28. dubna, ale světové celebrity jako Scarlett Johansson, Karolína Kurková, Christina Ricci, Olivia Wilde, Zoe Kravitz nebo Hari Nef, už některé kousky nosí.

Olivia Wilde, Kate Mara
Olivia Wilde, Kate Mara
Christina Ricci
Christina Ricci
Karolina Kurkova
Karolina Kurkova
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson

Foto: Archiv firem