Posted in Nezařazené

Tiffany & Co. představuje kolekci Save the Wild

Tiffany & Co. představuje kolekci Save the Wild Zveřejněno 13. 9. 2017
Společnost Tiffany měla vždy silný vztah k přírodě jako k nekonečné inspiraci pro design a ke zdroji drahých kovů a drahokamů, ze kterých tvoří legendární šperky. Každý rok je na světě zabito až 30 000 slonů kvůli slonovině a stav je natolik kritický, ze slonům hrozí vyhynutí v divoké přírodě. Tiffany se proto snaží proti této situaci bojovat a představilo speciální kolekci Tiffany Save the Wild na podporu globálního fondu Elephant Crisis Fund, největší organizace na ochranu divokých slonů.
Fond na ochranu slonů, který podporuje projekty a organizace přímo v místech, kde je možné efektivně zasáhnout, je společnou iniciativou několika organizací včetně Save the Elephants, Wildlife Conservation Network a Leonardo DiCaprio Foundation. Na podporu iniciativy byla vloni představena také globální kampaň #KnotOnMyPlanet, do které se zapojilo mnoho světových celebrit.
Kolekci Save the Wild tvoří přívesky a brože ve tvaru slona z 18kt růžového zlata s diamanty a ze stříbra s tsavority. A ptáte se, jaká částka z prodeje na záchranu těchto vzácných tvorů poputuje? Více než velkorysá! 100% výtěžek z prodeje je věnován na podporu projektů, které bojují proti ilegálnímu obchodu se slonovinou a proti zabíjení slonů.

 

Místo slonovinových doplňků tak nyní celý svět přímo baží po špercích se slony od Tiffanyho. Ulovte si také jeden z nich v Pařížské! Kolekce je v prodeji od září 2017.