Posted in Louis Vuitton Móda

Technologie a design: Audio sluchátka Louis Vuitton Horizon

Technologie a design: Audio sluchátka Louis Vuitton Horizon Zveřejněno 19. 3. 2020

Nové barvy, nové povrchy, vylepšený zvukový výkon, nové funkce – užijte si to nejlepší a zažívejte hudbu s nejmodernějšími bezdrátovými sluchátky Louis Vuitton Horizon.

Tato nová sluchátka se pyšní akcenty typickými pro značku Louis Vuitton, jako je kulatý kovový štítek nesoucí kultovní iniciály LV nebo kvítek Monogram. Tito noví přenosní společníci jsou nyní v prodeji v pěti barvách: černá, čistá bílá, jasně červená, růžová nebo neonově žlutá. Můžete se držet klasiky nebo se nenechat přehlédnout! 

Nabíjecí pouzdro, které je k dispozici v novém odstínu grafit, navazuje na design chytrých propojených hodinek Tambour Horizon.

Nová sluchátka integrují svěží vzhled a špičkovou technologie včetně dvou nových funkcí: aktivní režim potlačení šumu pro nerušený poslech a ještě lepší kvalitu zvuku, a režim okolního poslechu, abyste zůstali při poslechu v kontaktu s okolím.

Celková výdrž baterie byla prodloužena na 30 hodin, s výdrží deset hodin na jedno nabití.  Navíc lze sluchátka dvakrát dobít na dalších 10 hodin poslechu z jejich nabíjecího pouzdra, které funguje jako powerbanka. 

Výkon bezdrátových sluchátek se díky bezdrátovému nabíjení dvojitým mikrofonům v každém sluchátku (které lze použít samostatně) výrazně zvýšil. Nabíječka byla vylepšena ještě přesnějším indikátorem LED baterie.

Kvalita zvuku sluchátek Louis Vuitton Horizon je jednou z nejlepších ve své třídě, k čemuž přispěl i systém vyvinutý specializovanou audio firmou Master & Dynamic.

Pět nových modelů bezdrátových sluchátek, které jsou plnohodnotným doplňkem  životního stylu Louis Vuitton, je kompatibilních se všemi zařízeními Bluetooth® a také s chytrými hodinkami Tambour Horizon.