Posted in Nezařazené

Stuart Weitzman nově v Praze

Stuart Weitzman nově v Praze Zveřejněno 18. 6. 2015

Oficiální otevření je plánováno na září tohoto roku, a tak už teď se můžeme těšit na nový kousek, kterým obohatíte váš botník.

Jejich tváří je již pár let modelka Gisele Bündchen nebo také Kate Moss, které v podstatě představují i charakter této obuvi. Mají převážně jednoduché a elegantní linie, které jsou lehce kombinovatelné a zároveň skvěle doplňují jakýkoliv outfit. Nicméně jako každá luxusní značka mají i trendovou obuv, ve které můžeme najít například letní espadrilky nebo stále populární žabky!

Stuart Weitzman, zakladatel a hlavní designer značky, se již 25 let inspiruje především pulsem newyorských ulic. O odezvě jeho tvorby říká: „ Pokud potkám na ulici ženu v mém páru bot, představím se jí, a zeptám se, jak jsou pro ni boty pohodlné a jak je s nimi spokojena – to je pro mne nejvíc důležité“. Velmi blízký vztah k obuvi si Stuart vybudoval už v dětství. Jeho otec byl velmi šikovný a kreativní obuvník. Není tedy divu, že Stuart započal svoji kariéru s velmi dobrými základy.

Stuartovy boty jsou velmi populární mezi celebritami, které je rády obouvají na červený koberec. Stuartovým oblíbeným párem byly saténové lodičky posázené 40,000 krystalky Swarovski v hodnotě neuvěřitelných 70,000Kč!

V Hollywoodu jsou v kurzu…
Minimalistické lodičky The Nudist Shoe! Jsou k dostání v několika barevných provedeních a barvách. Nenechaly si je ujít například Emily Blunt, Solange Knowles, JLo nebo Olivia Wilde.

Foto: Facebook.com; Stuart Weitzman