Posted in Nezařazené

Stomatologie i plastická chirurgie: Nová centrála Mediestetik na Vinohradech

Stomatologie i plastická chirurgie: Nová centrála Mediestetik na Vinohradech Zveřejněno 19. 4. 2019

Mezinárodní síť klinik estetické medicíny s pětadvacetiletou historií otevřela svou největší českou pobočku. V Mánesově ulici 36 najdete dokonale komfortní prostředí, exkluzivní odbornou péči a inovativní procedury, k nimž se nově přidává i plastická chirurgie. 

Unikátní rekonstrukce

Otevření již čtvrté kliniky v České republice předcházela kompletní rekonstrukce staré vinohradské budovy, jež zabrala čtyři roky. “Do přestavby v Mánesově ulici jsme vložili obrovské množství energie a péče. Ve spolupráci s designérkou Aidou Omarovou se zcela zchátralá historická budova proměnila vmodernívzdušný a stylový interiér. Bílý minimalistický prostor byl doplněn individuálně navrženým subtilním designovým nábytkem a odpovídajícím osvětlením. Chtěli jsme, aby vzniklo místo, které bude zrcadlit podstatu naší práce. Stejně jako prošla proměnou tato stavba, i my každý den pomáháme lidem na cestě ke zdraví a kráse,” sdělila CEO kliniky, doktorka Nino Mchedlidze, MSc. 

Expert na stomatologii

Zbrusu nové zařízení poskytující pokročilé a exkluzivní služby estetické medicíny a stomatologie se rozprostírá ve třech patrech. Nabízí nejen prémiovou péči a nejmodernější vybavení, metody a postupy, ale taktéž maximální pohodlí pro návštěvníky. V prvním patře kliniky se nachází oddělení estetické dermatologie poskytující zákroky, jako neinvazivní lifting Thermage, omlazení kmenovými buňkami Regenera Activa nebo ošetření zcela novým laserem pro obnovu pleti Fraxel. V přízemí vítá pacienty vzdušná designová recepce, kterou následuje komplex čtyř stomatologických ambulancí vybavených novými křesly německého výrobce SIRONA, včetně a monitoru pro pacienta, stomatologickým robotem CEREC.

Plastická chirurgie novinkou

Hlavní novinkou kliniky Mediestetik je ale spuštění nového oddělení plastické chirurgie, které nabídne celé spektrum zákroků, ať se již jedná o liftingy pokožky, augmentaci, modelaci i redukci prsou, liposukce či přenosy vlastního tuku a jeho využití pro zvětšení prsou. Naše oddělení plastické chirurgie se doslova vymyká všem zaběhlým standardům svým pojetím bezpečnosti a komfortu pro pacienty. Operační sál byl zhotoven ze speciálního antibakteriálního skla, což je v celé Evropě poměrně unikátní. Díky nejmodernějšímu anesteziologickému přístroji Drägeranestetikům nové generace, a hlavně: zkušenému týmu anesteziologů a plastických chirurgů, jako je MUDr. Peter Mertan  MUDr. Aneta Krajcová, budou naše zákroky bezpečné a pacienti se budou cítit maximálně komfortně.“ Uvádí výkonný ředitel PhDr. Jan Veselý, MBA. 

Péče a pohodlí pacientů

Bezpečnostní řetězec pak bude pokračovat na monitorovaném lůžku pozákrokové péčea díky komunikačnímu systému sestra-pacient Schrack bude zajištěno maximální pohodlí při pobytu na pacientských pokojích hotelového typu. Pro pacienta se tak pobyt na klinice Mediestetik stane bezpečným a příjemným zážitkemMezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Za poslední 10 let Klinika Mediestetik přináší na český trh nové a inovativní technologie a produkty, kterými zvyšuje standardy a kvalitu poskytované péče.