Posted in Beauty

Správně vybraný makeup je synonymem šťastné tváře

Správně vybraný makeup je synonymem šťastné tváře Zveřejněno 8. 4. 2020

Výběr make-upu je velice individuální záležitost. Musíme brát v potaz typ pleti, efekt, po kterém toužíme, příležitost a někdy i roční období nebo podtón. Snad vám tento průvodce pomůže se trochu zorganizovat a vybrat to pravé ořechové právě pro vás!

Pokud sháníte lehčí makeup vhodný na blížící se léto, zkuste Hello Happy Soft Blur Foundation. Má lehké až střední krytí, krásně se přizpůsobí a na pleti ho neucítíte, protože nechává pokužku krásně dýchat. Má ochranu SPF 15 PA+++, takže na letní období je ideální. Obsahuje opticky retušující částice, které pomohou rozostřit nedokonalosti a sjednotit barvu pleti. Efekt tohoto makeupu je velice přirozený a mírně matný. Nezapomeňte makeup před použitím řádně protřepat.

O něco vyšší krytí a projasněný efekt vám dodá například Hello Happy Flawless Brightening Foundation. Opět tekutý makeup, který se dá skvěle vrstvit, takže záleží na vás, zda toužíte spíše po lehčím nebo vyšším krytí. Obsahuje fotochromické pigmenty, které se individuálně přizpůsobí pleti a rozjasní ji na přirozeném i umělém světle. Pokud toužíte po hydrataci, potěší vás kyselina hyaluronová a pokud trpíte na mdlou pleť, budete nadšená z kyselin z květů, které pomáhají pleť krásně projasnit. Tvář je dokonalá, zářivá, hydratovaná a díky faktoru SPF 15 PA+++ i chráněná.

Ranní stres, čas je sotva na snídani, natož na líčení. Poznáváte se? Možná tato varianta v tyčince bude to pravé pro vás! Aplikace Hello Happy Air Stick Foundation je extrémně rychlá! Stačí nanést na pleť a rozetřít. V této rozkošné tyčince se skrývá krásně lehoučký hedvábný makeup se středním krytím a sluneční ochranou SPF 20 PA+++. Vytvoří přirozený matný vzhled bez zatížení a také příjemný uklidňující pocit díky výtažkům z heřmánku a levandule. Pleť je sjednocená, vypadá přirozeně a to po dobu až 16 hodin. Pro vyšší krytí se nebojte nanést více produktu.