Posted in Nezařazené

Šperky Bulgari na 73. ročníku předávání cen Golden Globe

Šperky Bulgari na 73. ročníku předávání cen Golden Globe Zveřejněno 12. 1. 2016

Kromě vznešených rób z předních módních dílen se na červeném kobreci třpytily i šperky neméně významných klenotnictví. Zástupci Bulgari nemohli chybět. Italská značka známá především svými šperkařskými kreacemi s nezaměnitelným designem opět zaznamenala úspěch na půdě věnované předávání prestižního ocenění Annual Golden Globe Awards. U příležitosti 73. ročníku svůj styl podtrhly hvězdy filmové scény jako Olivia Wildeová, Patricia Arquetteová a Gerard Butler. Své róby doplnily o šperky, hodinky a doplňky BVLGARI.

Olivia Wilde rozjasnila svou róbu od Michaela Korse náhrdelníkem doplněným o karneol a diamanty ve spojení s prstenem z kolekce High Jewellery v růžovém zlatě s rubelitem ve výbrusu kabošon a diamanty a večerní kabelkou Cocktail clutch, provedenou z kůže ještěrky.

Olivia Wilde
Olivia Wilde

Do krásy kvetoucí herečka Patricia Arquette vsadila na nadčasovou kombinaci bílého zlata a diamantů. Její róbu rozzářily náušnice a prsten z kolekce Diva.

Herec Gerard Butler pro tento výjimečný večer zvolil elegantní hodinky Octo s modrým ciferníkem, které vyladil manžetovými knoflíčky Quadrato provedenými ve stříbře, taktéž v odstínu modré barvy.

Foto: Getty Images; Archiv firem