Posted in Nezařazené

SpaRitual Spa: Dopřejte lázně i svým nehtům

SpaRitual Spa: Dopřejte lázně i svým nehtům Zveřejněno 28. 2. 2018

První dojem

Nikdo by neměl podceňovat perfektní manikúru. Ať už chcete nebo ne, ruce dělají zásadní dojem – podáváte je na pozdrav, stiskem potvrzujete dohody a vy je máte neustále na očích. Nestíháte-li pravidelnou domácí úpravu, vyhraďte si ve svém diáři prostor na salonní péči. Hned vám řekneme proč.

Veganská lázeň

Nejen, že si na chvíli „budete muset“ odpočinout, ale dočkáte se upravené manikúry minimálně na týden, a dáte-li šanci příjemné pečující kúře, výrazně oddálíte stárnutí pokožky na rukách. Proceduru Sparitual Spa jsme si zamilovali v první řadě proto, že pracuje s veganskými produkty, které neobsahují petrochemii, parabeny, umělá barviva ani parfémy. Všechny produkty SpaRitual jsou biologicky odbouratelné, fair trade, obalové materiály se pyšní označením organické a navíc jsou potištěné sojovými tisky. Tím se odstranilo stigma nechtěné chemie a my si můžeme s klidným svědomím užít manikúru i pedikúru. Jaro je tady dřív, než si myslíte, tak nepodceňujte přípravu.

Dokonalá péče

V salonu Laboratory, jenž sídlí v ulici Elišky Krásnohorské 7 (za rohem od Pařížské), si vás vezme do péče Emília Vanišová, která má za sebou 20 let zkušeností a pravidelně navštěvuje nejnovější zahraniční kurzy. V proceduře SpaRitual Spa rozmazlíte své ruce v lázni, poté se vám dostane důkladné masáže rukou a bude následovat zábal. Devadesátiminutové kúře za 1 040 Kč dodá exotickou atmosféru mimo jiné i Aromaterapeutická mlha s vůní dle vašeho výběru. Doporučujeme vše uzavřít aplikací gellaku a garantujeme, že se ihned objednáte na další návštěvu. Sparitual pedikúra má navíc lakování rovnou v ceně. Bonus: Salon Laboratory je otevřený i v sobotu!