Posted in Nezařazené

SLUNNÉ LÉTO POD MCELSKÝM NEBEM

SLUNNÉ LÉTO POD MCELSKÝM NEBEM Zveřejněno 20. 6. 2017

Pokud v létě nechcete cestovat daleko, ale přesto toužíte po oáze klidu a pohody, pak rozhodně zamiřte do Chateau Mcely. A co vám toto unikátní místo a skvělý personál nabídne?

Blahodárný odpočinek při nové Letní terapii pod mcelským nebem v meditační zahradě. Čeká na vás šedesátiminutová terapie se strečinkovými protahovacími prvky ve spojení s tlakovou akupresurní technikou, která uvolní namáhané partie zad a bederní páteře. Pokud toužíte po masáže, ale neradi se svlékáte, pak netradiční letní masáž přes oblečení bez použití kosmetických produktů je pro vás to pravé.

Chcete si užít trochu volna ještě před prázdninami? Chateau Mcely slaví konec června s devaterem kvítí, kdy mají bylinky dle pradávných tradic nejvyšší moc…

V létě nechcete postrádat koupání? Pak na vás v zámeckém parku čeká přírodní jezírko a slunění na lehátkách s knížkou i koktejlem stejně jako na pláži.

Kdy jindy se věnovat jen sobě než o prázdninách. Zacvičte si jógu nebo zvolte uklidňující meditace v meditační zahradě, která nyní voní květinami více, než kdy jindy.

Trocha kultury ani v létě nezaškodí. Čeká na vás letní kino pod hvězdami uprostřed nočního parku s filmy jako například Snídaně u Tiffanyho nebo Někdo to rád horké.

edf

K létu patří i vytříbené lahůdky. Kuchař v Chateau Mcely vám nabízí sezónní a la carte menu se servisem přímo v parku s průhledy do přírody.

Jestliže patříte mezi ty, co vyhledávají spíše aktivní odpočinek, pak se nemusíte bát, že v poklidném zámku se dost aktivit nenajde. Můžete si zahrát tenis, jezdit na kole nebo si zacvičit s fitness trenérkou či ráno zaběhat Svatojiřským lesem.

A jak jinak ukončit prázdninový večer než pohledem na romantický západ slunce z lavičky pod platanem.

Už máte volný termín? Tak si ho rychle zamluvte.

Foto: Archiv firem