Posted in Beauty Móda

Sluneční řada Biologique Recherche s ochranou až SPF 50

Sluneční řada Biologique Recherche s ochranou až SPF 50 Zveřejněno 13. 5. 2020

Biologique Recherche nabízí efektivní trojici přípravků zaměřených na ochranu pleti vystavené slunečnímu záření. Přípravky jsou bez chemických filtrů. Inovativní metoda spočívá ve třech krocích: Préparation U.V., Protection U.V. (SPF25, SPF 50) a Reparation U.V.

Préparation U.V. – připravuje pleť na vystavení slunečnímu záření. Stimuluje rovnoměrně tvorbu melaninu (kožní barvivo) a podporuje tak přirozené opálení, působí preventivně proti předčasnému stárnutí kůže a vzniku pigmentových skvrn. Bojuje proti volným radikálům a navíc hydratuje. Používá se 2-3 měsíce před vystavením pleti slunci.

Protection U.V. – je formulován na bázi “Triple Shield Complex“ – exkluzivní, 100% přírodní, ochranný krém s SPF 25 a nově také SPF 50, bez chemických filtrů. Chrání epidermis před UVA, UVB a IR – infračerveným zářením. Je fotostabilní a voděodolný.

Réparation U.V. – regeneruje a zklidňuje pokožku po slunění, zabraňuje poškození kolagenových vláken, obsahuje vysoké koncentrace aktivních antioxidačních složek. Oddaluje známky stárnutí a udržuje opálení.

Cena: 2 390 Kč (UV Preparation a Reparation), 2 550 Kč (Protection UV SPF 25) 50ml, 2 990 Kč (SPF 50)