Posted in Nezařazené

Slavní na přehlídce Fendi Men´s S/S 2016

Slavní na přehlídce Fendi Men´s S/S 2016 Zveřejněno 24. 6. 2015

I když ty „dámské“ módní týdny jsou více vyhledávané, nelze ty pánské tak snadno přehlédnout. Jejich popularita stále stoupá a pánové se o módu zajímají stále více. Street style nás v tomto období motivuje a slavní diktují, jak zabodovat.

Ani na přehlídce Fendi Men´s S/S 2016 nechyběla řada celebrit a to nejen těch z řad mužů. Slavnou redaktorku japonského vydání Vogue a snad i nejznámější módní fanatičku Annu Dello Russo nikdy na přehlídkách Fendi postrádat nebudete. A v žádném případě ji nepřehlédnete. Její outfity bývají vždy fenomenální a naprosto originální. Tentokrát Anna oblékla relativně klasické letní maxi šaty, ale neopomněla kabelku Fendi, výrazné zlaté brýle a obří klobouk.

Na tak významné akci nemohli chybět ani zástupci slavného rodu Fendi v čele s kreativní ředitelkou značky Silvia Venturini Fendi, kterou doprovázely její dcery Leonetta Luciano Fendi a Delfina Delettrez Fendi. Nechyběly rovněž Eleonora Carisi a Candela Novembre, rovněž oblečené do šatů Fendi držící v ruce kabelky stejné značky.

Foto: Facebook.com (Fendi)