Posted in Nezařazené

Slavné ženy, které vynesly luxusní značky

Slavné ženy, které vynesly luxusní značky Zveřejněno 13. 4. 2017

Herečka Jennifer Aniston vyrazila se svým pohledným manželem, hercem Justinem Therouxem, na večeři k příležitosti uvedení nové kolekce kabelek značky Louis Vuitton. Jennifer to zahalené celé do černé moc slušelo. Kabelka Louis Vuitton nemohla chybět.

Justin Theroux a Jennifer Aniston
Justin Theroux a Jennifer Aniston

Herečka Dakota Johnson si na akci ve West Hollywoodu oblékla šaty značky Gucci s hlubokým výstřihem.

Dakota Johnson
Dakota Johnson

Bývalá slovenská Miss Denisa Mendrejová si vyrazila na módní přehlídku. Své bujné přednosti schovala do bílého outfitu pod výrazný zelený kabát. Její doplňky zajistila značka Hermés a to v podobě kabelky Birkin a náramku.

Denisa Mendrejová
Denisa Mendrejová

Televizní moderátorka Cat Deeley si vyrazila v pohodlném outfitu doplněném o trendy džínovou bundu, která se stala hitem letošního jara. Přes rameno si dala klasickou kabelku Gucci, která je jednoduše nezbytností.

Cat Deeley
Cat Deeley

Scenáristka Shonda Rhimes podlehla kouzlu italské kuchyně dua designérů Dolce a Gabbana. Jejich špagety na šatech jsou prostě úchvatné.

Shonda Rhimes
Shonda Rhimes

Kourtney Kardishian, stejně jako celá její rodina, zcela podléhá luxusu módních značek. Tato Gucci kabelka k ležérnímu outfit rozhodně sedí.

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian

Zpěvačka Rihanna kouzlu francouzského domu Dior podlehla už dávno. V minulosti byla i jeho tváří, a tak kabelkám této značky zůstává nadále věrná.

Rihanna
Rihanna

Herečka Stacy Martin vyrazila na červený koberec v modelu z dílny Miuccia Prada. Pusinky jí stejně jako nás zcela pohltily.

Stacy Martin
Stacy Martin

Foto: Profimedia.cz