Posted in Beauty Móda

Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream pro zářivou pleť

Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream pro zářivou pleť Zveřejněno 27. 8. 2020

Zázračný beauty produkt, který se skrývá pod názvem Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream, vám přes noc dokonale zhydratuje pleť. Jaké jsou jeho další účinky?

V našem moderním životě tolik věcí soupeří o naši pozornost… Rodina, práce, společenský život a udržování se v kondici nám zabere čas až do večera, které bychom měli trávit odpočinkem před kvalitním spánkem. Ale tuto dobu často zahrnuje čas s telefonem, počítačem nebo před TV. Světlo ze zařízení může ještě ztížit usínání a kvalitní spánek. Než dosáhneme 30 a 40 let, naše kůže ztrácí postupně určitou odolnost, než jakou měla ve 20.

Společnost SHISEIDO vytvořila krém proti vráskám Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream pro ženy, které investují do svého zdraví a péče o sebe. Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream pro rozjasněnou, jemnou a zdravou pleť. Informativní cena 2950 Kč.

Viditelně zlepšuje vrásky a vyhlazuje pleť přes noc

  • Noční krém bohatý na hydrataci, který se zaměřuje na viditelné známky stárnutí z nedostatku spánku.
  • Nová Tencha R.E.M. zlepšuje noční regenerační sílu pokožky.
  • Kombu Bounce Complex pomáhá vyhladit viditelné linky.
  • ReNeura Technology + pro rychlejší a efektivnější výsledky.
  • Jemná, květinově svěží vůně inspiruje pocit lehkosti.
  • Tmavší barva elegantního flakonu odráží noční použití krémů.

Použití

Naneste večer po očištění a tonizaci. Naberte špachtlí množství o velikosti perly, aplikujte na 5 částí obličeje – obě tváře, čelo, nos a brada. Rozetřete jej od středu směrem ven.