Posted in Móda

Sérum jako make-up: Biologique Recherche představuje revoluční novinku

Sérum jako make-up: Biologique Recherche představuje revoluční novinku Zveřejněno 24. 1. 2020

Již 40 let se francouzská kosmetická společnost Biologique Recherche zabývá výzkumem v oblasti krásy. Se svým „Ambassade de la Beauté“, vlajkovým butikem na prestižní Avenue des Champs-Elysées v Paříži, představuje kvalitního rádce s exkluzivními produkty v oblasti péče o pleť. A letos přišla s novinkou, která vám nesmí ujít.

Kombinace skin care a beauty produktu

Na vývoji nového Serum de Teint pracovali experti déle než 3 roky a v každé lahvičce to přímo pulzuje aktivními látkami. Vysoká koncentrace těchto složek pleť spolehlivě chrání před smogem a nečistotami, a udělá vám tak službu stejně jako kvalitní pečující krém, nebo sérum.

Pigmentová složka séra zajišťuje jemné krytí a přirozeně sjednocuje pleť. Díky nemastnému a nekomedogennímu složení se nemusíte bát, že by vaše kůže trpěla na ucpávání pórů, právě naopak. Těšit se můžete na sníženou viditelnost pórů a urovnání případných nedokonalostí. Vybrat si můžete z 5 odstínů, nebo si namíchat svůj vlastní tón.

Vzácné aktivní látky

Výjimečnost Sera de Teint spočívá v jeho složení. Najdete v něm například extrakt z květů motýlího keře, který chrání pleť před nežádoucími účinky UV záření a má také schopnost redukce volných radikálů či pomáhá chránit přirozený kožní film a zmírňuje záněty nebo začervenání. Další velmi prospěšnou složkou propracované receptury je olej ze semen opuncie. Ten obsahuje velké množství složek obnovujících pružnost epidermis. Významnou anti-aging inVitamín E pomůže také v boji proti předčasnému stárnutí.

Nové make-up sérum je v dostání výhradně v autorizovaných salonech Biologique Recherch, kde vás specialisté provedou celým procesem správné péče o pleť a použití produktu. Vyzkoušet ho můžete již od února letošního roku a cena je 2 490 Kč.

Autor: Kristína Kredatusová