Posted in Nezařazené

Serena Williams překonala dosavadní rekord a slaví 23. grandslamový titul

Serena Williams překonala dosavadní rekord a slaví 23. grandslamový titul Zveřejněno 1. 2. 2017

Serena Williams dokonale vystihuje filozofii značky Audemars Piguet, jejíž je tváří: „Pokud chcete měnit pravidla, musíte je nejdřív dobře ovládat.“ Tato americká tenisová hráčka dokázala v sobotu 28. ledna vyhrát svůj 23. grandslamový titul, kdy ve dvou setech porazila svou sestru Venus. Po celou dobu jí na zápěstí doprovázel model Audemars Piguet Millenary v růžovém zlatě.

Serena Williams of the US reacts to a point against Croatia's Mirjana Lucic-Baroni during their women's singles semi-final match on day 11 of the Australian Open tennis tournament in Melbourne on January 26, 2017. / AFP / GREG WOOD / IMAGE RESTRICTED TO EDITORIAL USE - STRICTLY NO COMMERCIAL USE (Photo credit should read GREG WOOD/AFP/Getty Images)

Její dosavadní úspěch je považován díky své dlouholeté dominanci v ženském tenisu za opravdu pozoruhodný. Tenisový svět si podmanila hned první výhrou na Grand Slamu v New Yorku v září roku 1999 a následně tituly z Australian Open v letech 2003, 2005, 2007, 2009, 2010, 2015, a posledním tuto sobotu v roce 2017. Díky poslednímu titulu Serena Williams opět ovládla žebříček a stala se jedničkou.

qq

K oslavě tohoto dlouholetého úspěchu připravila značka Audemars Piguet černobílé video se Serenou Williams, kdy sama recituje známou báseň Rudyarda Kiplinga „If“.

Foto: Archiv firem