Posted in Nezařazené

Sarah Jessica Parker královnou ponožek a punčoch v sandálech

Sarah Jessica Parker královnou ponožek a punčoch v sandálech Zveřejněno 30. 3. 2017

Kultovní seriál a celovečerní filmy Sex ve městě je pro většinu žen i mužů po celém světě jako televizní Bible módy a životního stylu. V hlavní roli Carrie Bradshaw, která má neskutečně skvělý styl a nebojí se ničeho. A přesně tohle platí i pro samotnou herečku, která se ani v osobním životě nebojí experimentů.

Sarah Jessica Parker has posted a photo on Instagram with the following remarks: Moment 9. There is nothing more thrilling than seeing women I admire stepping out in #SJPCollection shoes. @kerrywashington, @gayleking, and so many more. Your support has meant the world this year. X, Sj #OneYearInSJPs Instagram, 2015-03-02 14:52:23. Photo supplied by insight media This is a private photo posted on social networks and supplied by this Agency. This Agency does not claim any ownership including but not limited to copyright or license in the attached material. Fees charged by this Agency are for Agency's services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any ownership of copyright or license in the material. By publishing this material you expressly agree to indemnify and to hold this Agency and its directors, shareholders and employees harmless from any loss, claims, damages, demands, expenses (including legal fees), or any causes of action or allegation against this Agency arising out of or connected in any way with publication of the material., Image: 222071853, License: Rights-managed, Restrictions: Photo supplied by insight media. For editorial use only. Single rate handling fee applies., Model Release: no, Credit line: Profimedia, Insight Media

Rolí kultovní postavy Carrie Bradshaw si její představitelka upevnila lásku k obuvi. Jak by také ne, když měla k dispozici nespočet lodiček, kozaček i sandálků. Sama vlastní okolo stovky párů bot, z nichž každé stály od 300 do 1000 dolarů. Není tedy divu, že se kromě slavnou nositelkou bot stala i návrhářkou a své kolekce obuvi vyrábí ve spolupráci se značkou Nordstrom.

Image: 0202220634, License: Rights managed, Restrictions: NO Brazil, Washington, DC - Sarah Jessica Parker presents her Fall 2014 SJP Collection at Nordstrom Tysons Corner Center in Washington, D.C. August 22, 2014, Place: USA, Model Release: No or not aplicable, Credit line: Profimedia.cz, AKM images

Sarah Jessica Parker se ve skutečnosti módní ikonou, kterou byla její postava v seriálu, vůbec necítí. “Není to identita, která ke mně patří. Jsem vděčná, když mi kdokoli řekne něco milého. A když mi řekne opak, beru to tak, že někdo o mně přemýšlí,” řekla SJP v minulosti časopisu People. “Není to cesta, jak o sobě přemýšlím a to je pravděpodobně to nejzdravější, co pro sebe dělám,” dodává úspěšná herečka.

sarah-jessica-parker-socks-shoes

My ji obdivujeme za její odvahu porušovat jedno z hlavních pravidel odívání tolik pověstné pro naši zemi a to nošení punčoch či ponožek v sandálech. Doba se však mění a to, za co Sarah byla v minulosti kritizována, se nyní stalo naprostým trendem.

Sarah Jessica Parker gets "Carrie-d" away at her Pop Up Shop for the SJP Collection

Nebojte se následovat ženu, která se setkala s pozitivní i ostrou módní kritikou a podlehněte trendu, který však vyžaduje výjimečnou dávku vkusu, citu a odvahy.

1

2

Foto: Profimedia.cz