Posted in Nezařazené

Ritzy Bagz: Butik nabízející naprosté originály na poli kabelek

Ritzy Bagz: Butik nabízející naprosté originály na poli kabelek Zveřejněno 7. 12. 2015

Kabelka je takový soukromý svět každé ženy. Nosíme v ní svou kancelář nebo kosmetické studio, jiné ji využívají jako zavazadlo či ji plní věcmi pro své ratolesti. Podle odbornice na etiketu Elišky Coolidge, to ale není vůbec dobře. Kabelka je podle ní ukazatelem nejen příslušnosti k nějaké třídě, ať sociální nebo pracovní, ale také toho, jaké jsme.

Když vejdete do Hotelu Intercontinental na Pařížské ulici v centru Prahy a své kroky stočíte doprava, najdete zde malý butik skrývající širokou nabídku italských kabelek, které zcela vybočující z řady. Ritzy Bagz je eshop a luxusní butik s ručně šitými kabelkami a doplňky českých a zahraničních návrhářů, vysoké řemeslné kvality s nadčasovým designem. Najdete zde ojedinělé a originální kousky, které v Čechách nejsou běžně dostupné. Většina kabelek je ruční výroby na zakázku převážně z Itálie, Francie, Španělska a neposledně i z Čech.

Majitelka obchodu se snaží podporovat hlavně evropské výrobce a nezávislé tvůrce. Pro své zákaznice vybírá pouze kabelky z nejlepších materiálů a s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Nabídka je široká obsahující klasické kožené kabelky z Itálie i od českých návrhářek, luxusní kabelka a doplňky (pásky, peněženky) z hadí kůže, ručně šité šperky pro výjimečné události, hedvábné šály, kravaty, deštníky a rukavice.

Jak již bylo řečeno, v butiku vedle kabelek vyrobených „Made in Italy“ najdete rovněž kabelky vyrobené v Čechách, z kůže a navíc ručně malované. Proto je v podstatě každá úplný originál, protože nic se nedá do puntíku namalovat stejně.

Pro milovníky hadí kůže je tento butik či e-shop naprostým rájem. Koupit si zde můžete jak kabelku, tak peněženku i pásek. Do hadí kůže se zkrátka můžete doslova zahalit.

Butik Ritzy Bagz najdete na adrese Hotel Intercontinental, Pařížská 30, Praha 1 nebo na www.ritzybagz.cz.

Kartu RITZY BAGZ s aktuálními novinkami pak naleznete ZDE.

Foto: Archiv firem