Posted in Rimowa

Rimowa Electronic Tag představuje budoucnost pohodlného cestování

Rimowa Electronic Tag představuje budoucnost pohodlného cestování Zveřejněno 15. 3. 2016

RIMOWA Electronic Tag využívá digitální technologii, která je zabudována přímo do vybraných modelů kufrů RIMOWA. Nahrazuje dosud běžně používané papírové visačky inteligentním datovým modulem, který je součástí kufru. Údaje o zavazadlu, které se na ni zobrazují, odpovídají velikostí a vzhledem jedna ku jedné dnešním papírovým visačkám. Proto je přechod z analogových na digitální visačky velmi jednoduchý. A stejně jednoduché je i její používání. Vedle digitální palubní vstupenky dostanou cestující v budoucnu od letecké společnosti při rezervaci letu ještě digitální údaje pro zavazadlo.

qqq

Tyto údaje odešlete jedním kliknutím přes chytrý telefon do zavazadla vybaveného elektronickou visačkou RIMOWA Electronic Tag. Přenos trvá jen pár sekund. Poté se údaje o zavazadle zobrazí na datovém modulu. Odbavené chytré zavazadlo můžete bez čekání odevzdat u některé z částečně nebo plně automatizovaných zavazadlových  přepážek na letišti.

Novou pohodlnou službu, kterou RIMOWA Electronic Tag umožňuje, nabídnou první letecké společnosti svým cestujícím už od roku 2016. Další letecké společnosti se chystají zavést tuto novou technologii v blízké budoucnosti.

Foto: Archiv firem