Posted in Bvlgari

ŘÍM V PRAZE: ZNAČKA BVLGARI uspořádala galavečer u příležitosti ODHALENÍ NOVÉHO BUTIKU

ŘÍM V PRAZE: ZNAČKA BVLGARI uspořádala galavečer u příležitosti ODHALENÍ NOVÉHO BUTIKU Zveřejněno 5. 5. 2017

Večer začal pro uzavřenou skupinu hostů už před butikem, jehož vchod zdobila instalace hadí hlavy kopírující náhrdelník z nové kolekce Eyes on Me v nadživotní velikosti.

DSCF7833

Po slavnostním přestřižení pásky byla hostům nabídnuta sklenička šampaňského a všichni měli možnost prohlédnout si nový interiér. Vážené hosty vítala Lucia Silvestri (kreativní ředitelka šperků Bulgari), Fabrizio Buonamassa (kreativní ředitel hodinek Bulgari), Lelio Gavazza (Managing Director Evropa/Střední východ/Afrika), Sandra Mohsni (Managing Director severní Evropa) a Silvia Patrová (Store Manager pražského butiku). Po oficiálním zahájení vystoupila známá sopranistka Eleonora Cilli. Během večera měli hosté možnost ochutnat catering inspirovaný italskou kuchyní od Stones a drinky v neobvyklé molekulární podobě připravené speciálně pro tento večer, příjemně plynoucí za doprovodu hudby DJ Briana.

DSCF8184

Butik je zdoben mramorem a propojuje antickou tradici se současným designem. Koncept Petera Marina zdůrazňuje italský klasicismus a plně respektuje rysy lokální české architektury.
Značka Bulgari, známá jako mistr práce s barevnými kameny, nachází inspiraci v bohaté historii své země a kreativně vyjadřuje její nezaměnitelnou italskou duši a reinterpretuje majestátné symboly věčného města Řím v ohromujících špercích, hodinkách, doplňcích a parfémech.

DSCF8126

Nyní je na vás, abyste si butik Bvlgari prohlédli a třeba pro Den matek něco „malého“ i koupit.

Foto: Archiv firem