Posted in Móda

Report: Poznejte novou značku Pop by Zuzana Kubíčková

Report: Poznejte novou značku Pop by Zuzana Kubíčková Zveřejněno 22. 3. 2018

Prezentace na pražském fashion weeku

Pop je vlastně zúročením zkušeností získaných z mé každodenní práce se zákaznicemi. Chci, aby ženy nosily šaty, které tvoříme, a proto se snažím nabídnout kvalitní a současně dostupný dámský šatník. Výroba v malých sériích umožní příznivější ceny a nadčasové, klasické střihy zase šanci na delší životnost oděvů,“ prozradila ambiciózní designérka o nové řadě, kterou prezentovala v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week v karlínské Hauch Gallery.

Malé černé (i bílé)

Můžete se těšit na základ v podobě malých černých, ale i malých bílých šatů, pouzdrových sukní, topů z lehkých splývavých látek v kombinaci s krajkami, seženete však i skvěle padnoucí kalhoty a nesmrtelný trenčkot. Očekávejte již tradičně velmi ženskou linii a hlavně kolekci plnou černé a bílé barvy.

Kampaň tří generací

Kolekce návrhářky, jež se věnuje rovněž dokonalé couture tvorbě, bude dostupná na www.zuzanakubickova.com. Každou sezónu přibudou nové kousky a postupem času se můžete těšit i na doplňky. V kampani značky Pop by Zuzana Kubíčková, kterou nafotila Radka Leitmeritz, zazářily ženy tří generací – herečka Jana Stryková a modelky Michaela Křivánková, Klára Polánková a Andrea Eva Benýšková.

POP by Zuzana Kubíčková

Vyberte si své favority v nové oděvní linii POP by Zuzana Kubíčková právě teď. Ráno už nebudete muset ztrácet čas přemýšlením nad kombinacemi či slušivostí vašich kousků. Oboje zaručeno! Už máte favority?