Posted in Nezařazené

Raf Simons představil světu novou kolekci Dior Resort 2016

Raf Simons představil světu novou kolekci Dior Resort 2016 Zveřejněno 13. 5. 2015

Raf se nechal inspirovat architekturou minulosti vracející se nyní v čase přítomném. Designér francouzského módního domu Dior si pohrává s kombinací barev a textur. Klasickým šatům dodal mladistvého ducha. Přehlídku bedlivě sledoval Pierre Cardin, současný majitel „bublinkového“ paláce (Bubble Palace) a návrhář, který v 60. a 70. letech stejně jako Raf nyní, rád experimentoval s módou a stál v čele atelieru Dior.

Le Palais Bulles, or Bubble Palace

Podívejte se na ten výhled. Nejúžasnější místo na jihu Francie;řekl Simons stojící před přehlídkou na terase pozorující tekoucí vodu přes mramorové bazény. 

Tuto kolekci se Raf snažil držet co nejvíce ženskou a mladistvou. A dle prvních řad zaplněnými slavnými osobnostmi, se mu bezpochyby povedlo. Tento dnes mimořádně úspěšný a slavný belgický módní návrhář pozval do Cannes například Marion Cotillard, Dakotu Fanning nebo Zoe Kravitz. A ani to není náhoda, vždyť právě dnes zde startuje jeden z nejstarších filmových festivalů těšící se skutečné oblibě slavných herců, umělců i modelek.

Foto: Dior