Posted in Bottega Veneta

Puma & Bottega Veneta dokazují, že jsou jedna rodina

Puma & Bottega Veneta dokazují, že jsou jedna rodina Zveřejněno 20. 9. 2017

Znalci módního průmyslu velmi dobře ví, že tato spolupráce není až tak ničím neočekávaným. Sportovní značka i módní dům totiž patří do skupiny Kering, která dále vlastní značky jako jsou Gucci, Saint Laurent, Stella McCartney, Volcom, Brioni či Alexander McQueen. Jedná se tak o rodinnou spolupráci, u které je dopředu jasné, že výsledkem nebudeme zklamáni.

Limitovaná edice tenisek v nejaktuálnější bílé barvě, kterou minimalisticky doplňuje logo a další znaky v černé, byla slavnostně představeny minulý týden. Tenisky s nízkým profilem jsou inspirovány modelem Puma Roma z roku 1968, který byl vyroben ku příležitosti výhry italského fotbalového týmu na evropském šampionátu. A když limitovaná kolekce, tak opravdu limitovaná. Do prodeje půjde jen 200 párů bot, které už jsou nyní na wish listu řady fashionistů, včetně známých osobností. Jsme tak zvědavi, zda si jeden z párů uloví i hvězdná Rihanna, která je tváří Puma.

Puma Roma patří mezi nejznámější model tenisek této značky, který se v různých obměnách od konce šedesátých let stále těší velké oblibě. Nová limitka nese atributy svého tvůrce. Zamilovali jsme si drobné detaily, jako je například zlaté písmo odkazující k vítězství slavné Squadry Azzurry na fotbalovém šampionátu, či nápis Tomas Maier na tkaničkách. Nejvíce nás ale baví tečkovaná struktura povrchu, která botám dodává nevšední plastický vzhled.

Tenisky jsou v prodeji od 16. září a jejich cena se pohybuje kolem 150 dolarů (cca 3250 korun).