Posted in Nespresso

Prožijte šťastné svátky s vánoční kolekcí Nespresso

Prožijte šťastné svátky s vánoční kolekcí Nespresso Zveřejněno 2. 12. 2016

Nespresso navíc přináší kolekci stylových doplňků k servírování kávy, která se stane krásným vánočním dárkem pro vaše blízké. Díky svému výjimečnému designu změní každý okamžik vychutnávání ve skutečně jedinečnou chvíli. K vytvoření této kolekce oslavující vánoční atmosféru Nespresso přizvalo italského ilustrátora Lorenza Petrantoniho a požádalo jej, aby svým nezaměnitelným designem ozdobil doplňky a vánoční balení produktů. Petrantoni, který je známý svými složitými vzory inspirovanými 19. stoletím, připravil jednoduchý, nicméně stylový grafický vzor ve slavnostních barvách – zlaté a černé, které zdobí základnu šálků z Pure Collection, vytvořených designéry z BIG GAME.

kompozice_citiy_variations

Sváteční variace

V průběhu staletí si Vídeň vybudovala tradici kavárenského života silnější než kterékoli jiné město. Velké mramorové stoly, ikonické Thonet židle a zvyk servírovat kávu na elegantním stříbrném tácku spolu se sklenicí vody sloužily jako inspirace pro Nespresso Variations. Nespresso odborníci spojili nádheru Vídně s chutí některých nejslavnějších tamních dezertů, aby vytvořili tři lahodná ochucená espressa.

www

Všechny tři Variations kávy mají intenzitu 6 (na stupnici do 12) a budou se prodávat za cenu 114 Kč za 10 kapslí. Dostupné budou po dobu svátků do vyprodání zásob, a to také ve speciálním dárkovém balení, aby bylo možné ochutnat všechny varianty. Tyto lákavé chutě doplňují řadu Variations, která sestává ze směsí Vanilio, Ciocattino a Caramelito.

festive_2016_hrnek

Foto: Archiv firem