Posted in Nezařazené

Proměňte se ve stylového motoristu!

Proměňte se ve stylového motoristu! Zveřejněno 16. 8. 2017

Balení na dovolenou! Všichni ho nesnášíme a nejraději bychom se i s celým svým šatníkem rovnou teleportovali na místo dovolené.  Máme pro vás ale špatnou zprávu, teleport je stále hudbou budoucnosti a balení se opravdu nevyhneme. Zkusit to ale můžeme s elegantní hnědou taškou Mercedes-Benz „Weekender Classic“. Je vyrobena z elegantních materiálů, které kombinují hovězí kůži, bavlnu a viskózu. Vnitřní design kabely inspirovaly původní potahy sedadel třídy S z roku 1980. Kromě hlavního velkého prostoru je taška (cca 50 x 28 x 28 cm) vybavena další kapsou na zip pro uložení drobností. Pohodlné nošení zajistí dvě držadla a ramenní popruh.

Weekender je jistě stylová záležitost, sle kdo klade větší důraz na komfort, ocení spíše kufřík Upright 55 X’Blade. Černý design a 3D hvězda Mercedes-Benz dělají z tohoto zavazadla, vyrobeného značkou Samsonite pro Mercedes-Benz, skvělého partnera pro krátké výlety. Kufřík má velký hlavní oddíl s překříženými popruhy, samostatnou přihrádku s příčníky ve víku, malou kapsu uvnitř a dvě vnější kapsy na zip. Prostorný a praktický interiér má objem 44 litrů. Kromě toho je kufr vybaven vakem na oblečení či obuv, pytlem na prádlo a párem stabilních koleček. Upright 55 X’Blade váží cca 2,5 kg. Rozměry jsou 40 x 55 x 20 cm.

U zavazadel však nová kolekce rozhodně nekončí! Pořídit si můžete také stylové brýle, kryty na mobily či powerbanky, které umožňují dobití baterie smartfonu či tabletu, i když jste na míle daleko od nejbližší zásuvky.

Mercedes-Benz nezapomíná ani na malé cestovatele. Řada Style & Travel Equipment tak například obsahuje držák pro tablety, který umožňuje vodorovné vodorovně nebo svislé umístění a současně je otočný o 360°. Může být také sklopen pro optimální umístění dle výšky uživatele. Kolekce zahrnuje také dětské autosedačky KIDFIX pro děti ve věku od 3 do 12 let. Pro ty nejmenší je připravena také plyšová multifunkční deka či polštář s všitou medvědí hlavou.

Samozřejmostí jsou také zadní nosiče na kola, které vám umožní si dovolenou vychutnat i v sedle vašeho kola. A mimochodem, ta Mercedes-Benz také nabízí!